Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    Egy álmom van, hogy akik nem is tervezték megvenni, azok ne locsolják már rá a benzint...

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz schwartz #23 üzenetére

    MEGVAN! Tudom már! Nem te voltál a csávó, aki megkérdezte, hogy ez most egy megkésett áprilisi tréfa a Blizzconon? Vagy nem? De lehet, hogy a Hello Games vagy a Bethesda székház előtti molotov koktélos tüntetésnél láttalak a tévében... most elbizonytalanodtam...

    Bár lehet, hogy inkább az a szégyen, hogy már fel sem merül a többi kiadó játékainál, hogy nem valami moslékot, bughalmazt vagy egykaptafa (opcionálisan annuális) hulladékot adnak ki... De lehet majd rekordot döntenek a srácok, hogy a negyedik konzolgenerációra is kiadják ugyanazt a játékot. Ennyit erről.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Cifu #34 üzenetére

    Nem mertem rendszeresen követni a CP2077 topicot, mennyire vannak jelen a 2. bekezdésben megemlített habitusú emberek? Kikoptak vagy még megy a nyálverés, meg a RDR2 hasonlítgatás?

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz VágniValó #40 üzenetére

    Megjöttünk. Neked fontosak ezek az apróságok, de az nem zavar, hogy nincs döntési lehetőséged a történetben. Meg az sem, hogy a pálya 25% teljesen, 25%-a pedig alig van kihasználva a történetben. Az sem probléma, hogy amikor jó karaktert próbálsz játszani, akkor rá vagy kényszerítve, hogy alja dolgokat csinálj, viszont, amikor alja bandita akarsz lenni, akkor mindent megtesz a játék, hogy megöljön (mert egy nyomorult perc nyugtod sincs a fejvadászoktól) vagy egy legutolsó mocsoknak érezd magad. De gondolom az sem baj, hogy egy RPG-t hasonlítasz egy TPS-hez.

    Egyébként ha már annyira mindent testre lehet szabni, akkor miért van az, hogy játékosok nagy része az arab fehéret használja? Ja mert az a legjobb, ingyen van és minél hamarabb húzod fel a bondingot maxra, annál jobban jársz? De szuper, hogy leveszi a polcról a dolgokat, kár, hogy lootolással és craftinggal soha nem vagy rákényszerítve, hogy pénzt költs ilyenekre :)

    #42 .LnB
    Azért a játékosbázis nem kis részét érintik az előző (konzol) generációs problémák.
    SZUPER! Üdvözlöm őket a konzolról PC-re portolt játékok sivár világában!

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Ciccuka #57 üzenetére

    Az aranyérkenőcs reklámokat is, és azt nem csak a PC oldalakon, hanem mindenhol. De mégsem veszed meg, ha nincs rá szükséged...

    #59 staker
    Persze, hogy nem, mert minden kiadó elhajt a jó büdös francba. Pedig voltak szép számmal érdekes esetek az utóbbi 2-3 évben...

    #60 Szakiii
    Akkor kár beléjük rúgni, úton-útfélen.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Döglött Róka #64 üzenetére

    Az avatarból ítélve... nem is tudtam, hogy a döglött erdei állatok ilyen mély bölcseleteket tudnak megosztani másokkal a billentyűzet és az internet segítségével. Bár azok alapján, amit és ahogy leírtál mindenki jobban járt volna ha nem írod le a semmi érdekeset.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Döglött Róka #70 üzenetére

    Érdekes, hogy nekem nem kéne lenéznem senkit, miközben annyira tellt, hogy leugatsz az avatarom miatt. Ilyenkor azért nem szégyelled egy kicsit a megnyilvánulásod szegénységét? De persze az én viselkedésem buta.

    AAA stúdiónál ha ilyen bugokat elnéznek a vásárlók akkor komoly baj van az iparral.
    Ezen hatalmasat kacagtam. The Division, ME: Andromeda, AC: Syndicate, Watchdogs, FO76. Soroljam még? Már réges rég ennyi a színvonal... De idejössz kárörvendeni, mert az érveid nem szólnak másról csak álszent rosszindulatról. Más szemében a szálkát, saját szemben a gerendát sem?

    Nem normális, ami a játékiparban folyik. Viszont egy játékon/stúdión elverni a port, mert csalódást keltő a játék jelenlegi állapota? Legalább nekik van egy játékuk, amit gatyába ráztak, nem pedig kirúgtak mindenkit és beszántották a fejlesztőcsapatot. Ha sárral dobálózól, nézz körül, hogy ki mennyire sáros.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Döglött Róka #74 üzenetére

    Kritikát? Nem láttam kritikát, csak azt, hogy mindenáron szeretnéd, hogy ez a cég is csatlakozzon a konszenzusos népítélet alapján a lenti díszes társasághoz, és ha valaki ezzel nem ért egyet, ne adj isten árnyalni próbál, érveket hoz fel, akkor az fanboy.

    Jelentem nem vagyok fanboy, és hozzád képest nem csak a média által szállított szenzációhajhászással, másodkézből szerzett információk alapján tudom kritizálni a játékot, hanem a 150+ óra alatt megszerzett empirikus tapasztalatokkal is. Mint ahogyan az RDR2-vel kapcsolatos véleményemet is 130 óra játéktapasztalattal tudom alátámasztani.

    Ide jutott? Nem, jelenleg ott van. Az hogy ott is marad-e, az rajtuk múlik. A Witcher 3 esetében rengeteget tettek azért, hogy a nagyon hasonló kezdeti állapot megváltozzon. Arról pedig a legkevésbé sem ők tehetnek, hogy a lenti játékokat kiadó cégekhez képest igen nagy a hozzállásbeli különbség. De nem kell aggódni, ha bizonyítják, hogy indokolatlan volt a jóhiszeműség, akkor meg fog változni az emberek véleménye, hozzáállása.

    #73 Szakiii
    Nem túl jó. De megértem, hogy a konzolosok mélyen felháborodtak, hiszen neki még nagyon új az az érzés, hogy egy másik platform miatt csorbul a játékélményük egy azonos áron megvett játék esetében. Mindezek mellett nagyon sajnálatos, hogy sokak nem tudták lecserélni a legújabb generációra a konzuljukat, mert akkor sokkal kevesebben csalódtak volna és kellett volna visszakérniük a pénzüket.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Döglött Róka #81 üzenetére

    Hát b*zzeg... erre most mit mondjak? Jó lett volna elolvasni azt, hogy mire is lett válasz a #44. Mert akkor nem kérdeznéd meg. Egyébként cifutól kérdeztem, hogy milyen a CP2077 topic állapota, és kitértem rá, hogy az engem zavaró RDR2 párhuzamok, összahasonlító videók és memegifek áradata alábbhagyott-e már. Innen vitték el a témát mások rossz irányba.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • bunfi

    őstag

    válasz Szakiii #76 üzenetére

    Nem is a tényeket vitattam, csak megpróbáltam/próbálom más szemszögből is megvilágítani. Szemétség volt így kiadni, de ha arra gondolok, hogy - ex has - a Bioshock irányíthatatlan volt egérrel, sőt még a Remastered változata is az maradt, vagy arra, hogy ez a gombnyomvatartós eseménykiváltás rettenetes, vagy arra, hogy ameddig nem kellett a PC-s bevétel, addig sok konzolexklúzív nem volt PC-n... Sajnálom őket, de viseljék méltósággal, mint ahogy a PC portoknál sem volt sok más választása az embernek.

    Emellett amiről mindenki elfeledkezik, hogy miért kapott a játék waivert mind a Sonytól, mind a Microsofttól. Mert nekik bármelyik pillanatban jogukban állt megtagadni a megjelenést a platformon. Csak nekik kényelmesebb volt ez a forgatókönyv, ami megvalósult. Nem ők a rosszfiúk, hogy nem jelenhet meg a játék egy 6-7 éves hardverre.

    Sajnos erre a kérdésre szerintem még ők sem tudják a választ. Szeretném azt hinni, hogy ők is ezt szeretnék és mindent tőlük tellhetőt megtesznek érte, de nincs rá garancia. Főleg annak a tekintetében, hogy a hiénák megérezték a vérszagot, és nem tudom meddig tudnak még talpon maradni (lásd. MÉM).

    #80 andor80
    Igen, és menekülés közben hagytak 276 ezer (79% atm) pozitív értékelést. De egyetértek, aki nem vette meg eddig, mert nem érdekelte annyira a játék, nem volt annyira türelmetlen, az ne rontsa el az első élményét, várjon vele. Ha rendbeteszik, akkor egy jobb élményt kap (valószínűleg olcsóbban), ha nem akkor nem dobott ki pénzt feleslegesen.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák