Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    A teljes tiltás szerintem marhaság, értelme sincs, ha a maffia gazdagítása nem cél; viszont a szigorítást jónak tartanám.

    "-legyen valahogy büntetve az az anya, aki a terhesség ideje alatt dohányzik. Rettentően elszomorító dolog ilyet látni. Szerencsétlen gyereknek már születése előtt elcseszik az életkilátásait."

    +100!
    Rengeteg ilyet látok kocogás közben, mert a futópálya egy kórház mellett van; 8-9 hónapos "kismamák" jönnek a kórház kapujához cigivel a kézben, 1-2 szál elszívása annyira nélkülözhetetlen ugye... -kedvem lenne pofán verni őket. Aztán meg -ismerek ilyet is- minden baja van a gyereknek 6-8 éves korára, az anya meg beállítja magát a világ legszerencsétlenebb teremtésének, akinek segítsen mindenki, de az, hogy a terhességét végigcigizte, majd a gyerek mellett szintén egyfolytában dohányzik annak csecsemő korától, az mellékes apróság szerinte, annyira, hogy azzal ne is jöjjön senki, hogy a köhögő gyerek mellett ő tegye le végre azt a sz@rt.

    Panelházi dohányzás szintén. Ne kelljen szívnia mindenkinek a nem kért füstöt!

    Volt dohányos, azóta tüdőrákban meghalt ismerősöm, akivel a halála előtt 3-4 évvel már beszéltem a cigi letételéről, meg hogy ennek tüdőrák lesz a vége... -nem hallgatott rám, folytatta.

    Én sosem dohányoztam, de kipróbáltam szinte minden elérhető drogot -a cigit is- fiatalon; nem lettem függő, kíváncsiság hajtott csak. Most úgy vagyok, 80 fölött talán adok egy esélyt a pipának, vagyis lehet, hogy rá fogok szokni idősen, mert szeretem az illatát. Mérlegelni kell, kinek mi éri meg, és szerintem joga van az embernek dohányozni, ha neki az annyira élvezetes, hogy megéri a kockázatot; de más életét ne b@sszuk el, pláne ne olyanét, aki érdekérvényesítésre képtelen!

  • Fred23

    nagyúr

    válasz pikszel #17 üzenetére

    Nálunk az egyik nagypapa volt pipás, imádtam az összes dohányának az illatát, viszont jellemzően ritkán érezhettem belőle eleget pont azért, mert sosem a közelünkben szívta. Viszont 80 körül szeretnék csak rászokni, és addig még van pár évem. :)

Új hozzászólás Aktív témák