Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Garry84

    tag

    Az okosóra mint koncepció, szerintem maximum netbooknyi karrier előtt áll. Pár évig azon pörög majd mindenki, aztán lecseng. A csatlakoztatott óra (aminek kéne találni valami másik nevet...) viszont kifejezetten működőképes lehet. Egy LiveView tulajdonosa vagyok, sok kis aprósággal kényelmesebbé teszi az ember életét. Nem használom állandóan, de pl. zenehallgatásnál, bejövő hívás érzékelésénél (viszonylag gyenge a telefonom rezgője) nagy segítség. Ha nincs rajtam, bejövő hívásnál reflexből a csuklómat nézem, hogy ki az... :-)

    Feltétel persze, hogy mindez elérhető áron legyen. A LiveViewt tíz alatt megkaptam, ennyiért jó. Ha egy igényes analóg órával van párosítva, akkor a több tízezer forintos ár is reális lehet, de szétkapkodni azért nem fogják.

    Attól tartok, hogy az lesz a sorsa ennek a kategóriának is, hogy minden sz*rt megpróbálnak majd belezsúfolni, emiatt a legalapabb modelleknek is felmászik az ára. Ha egyszerűbb a cucc, akkor nem utolsó sorban sokkal vékonyabb is lehet. Másfél-két centi vastag órát az ember nem szívesen hord. Casio/Lorus szintű órákkal kombinálva az ára, a mérete és a designja is megfelelő lehet.

Új hozzászólás Aktív témák