Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kikikirly #1 üzenetére

    Akkor nézd ebből a szemszögből.
    Ha hozzányúltak volna, rengeteg fannál kicsapta volna a biztosítékot, hogy nem olyan, mint volt. Ebben biztos lehetsz.
    Azt adták amit ígértek. Nem volt zsákbamacska. Rendesen kommunikálták, mi várható.
    Sőt, fanok is be voltak vonva a fejlesztésbe. Meg benne volt pár ember az eredeti fejlesztők közül.
    Mégis mennyi melót öljenek egy kb. 10 éve halott franchiseba?
    Szerintem az valóságos csoda, hogy megengedte és támogatta az EA ezt a projektet.
    Nem kóklerek. Tisztességes munkát csináltak.
    + elérhetővé tettek eddig csak konzolosoknak elérhető tartalmakat, zenéket újrakevertek, sok extrát raktak bele stb. Nyílt lett a forráskódja, adtak map editort, a fanok is tehetik amit eddig.
    Pár ember fel van háborodva, mert nem azt kapta amit meg sem ígértek. :) Sokezer meg jól szórakozik. Ráadásul nem is drága.

    A Resi él és virul folyamatosan, ott kb. 0 kocázat volt akár remaster akár remake.
    Amúgy is, kevés remake sikerül jó, és nézd meg mennyiért árulják őket. Pl. Mafia 2, Warcraft III Reforged.
    Ellenben rengeteg remaster készült az elmúlt 10 évben és megvan a közönségük.

    Megértem én, hogy nem tetszik, csak olyan dolgok miatt ítéled el, amikről szó sem volt, hogy meg lesz csinálva. Emiatt pedig kóklerek a szemedben. :(

    [ Szerkesztve ]

  • kwzatz

    őstag

    válasz kikikirly #1 üzenetére

    " Felhúzták a textúrák felbontását,javítottak az átvezetőkön azt viszont hallásra.
    Ha ez 90%-ot ér"
    Nem vettem meg, de a Steam ismertetőjében egy icipicit, tényleg csak egy hangyányit mintha több dologról lenne szó. :D

  • negro

    őstag

    válasz kikikirly #1 üzenetére

    Gondolom 95 es 2000 kozt szulettel valahol...
    Nekem nagyon bejon es pont az, hogy ugyanaz mint a regi de jol nez ki! A hangok masszivabbak, de lehetoseged van az eredetire. A zenekrol ne is beszeljunk. Imadom. Nosztalgia bomba.

    Ezt a jatekot azok ertekelik igazan akik nem hogy CnC es Red Alert -el "kezdtek" hanem Dune II-vel!

    Sokan "sirnak" egy TS es RA2 remake miatt milyen jo lenne. Na engem meg mar pont azok amik nem erdekelnenek. Anno is csalodas volt gyerekkent. TS-ra nem is emlexem annyira nem maradt meg belole semmi csak vegig vittem becsuletbol. Itt mar kepben volt az EA ami ranyomta a belyeget a jatekra, persze negativ ertelemben. RA2-bol is inkabb a multis elmeny van meg. RA3-at mar ki se probaltam annyira at ment mesebe, gagyiba ahogy RA2 is mar ugye...

    Egy Dune2000 remastered-et viszont elnek. Amit nem is ertek, hogy nem csapnak le (plane a kozelgo Dune film hype-ja miatt) vagy mar eleve miert nem tettek bele ebbe a pakkba extrakent. Nem sok munka lett volna mar. Viszont ott mar nem feltetlen kellene megtartani mindent eredeti formaban. Gondolok itt peldaul egy Siege Tank-ra ami egy szerencsetlen Artillery atirat volt.

    Az igazi mondjuk egy uj Dune RTS lenne de nem almodozok tovabb :)

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák