Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pungee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem egy hete van meg kb. Nagyon nagyon bejön. Eddig sonyericsson t610 em volt másfél évig. Azt is nagyon szerettem, de ez nekem más kategóriának tűnik. Eddig csak jókat tudok írni róla. Majdnem. Van egy menüpont, amit nem találok. A füzet és a teszt is írja hogy az ikonok mögötti képet meg tudom változtatni, de sajna nekem nincs ott olyan lehetőség a menüben ahol ilyet tudnék csinálni. A másik meg hogy kicsit mókás, hogy teljes játék nincs rajt csak demo , amit aktiválni nem lehet, te nem tölthesz rá infrán, mert le van tiltva, a vodafonnál meg még nincsenek rá játékok. (Biztos hogy van rá, csak még nem teték elérhetővé a vs3 számára) Nem tűnik nagy dolognak, csak idegesít egy ''kicsit'' mert én szoktam buszon stb. helyen játszani, főleg hogy már tök jó játékok vannak.
    Én csak ajánlani tudom, mert ebben az árkategóriába jobbat nem láttam. Persze kinek mi a jobb.
    Ha valaki tud megoldást a problémámra szívesen várom.
    Egy ötlet, ha valakinek nem jutott eszébe: A netről jó kis ikonkészleteket lehet letölteni ingyen minden témában. Ezeket egy sima képnézegetőbe lementve jpg be infrán átküldve teljesen megváltozathatjuk az egész teló hangulatát. Ajánlom
    Bővebben: link

Új hozzászólás Aktív témák