Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nivan

    csendes tag

    Dícsértes váltás, hogy meguntad azokat szar, nyomorúlt nokiákat és végre valamit látni is akarsz a kezedbe. MEgmondom neked előre, mint ahogy te is zárójelbe tetted ez sem lesz nálad sokáig, az a sok bosszantó apróság előbb utóbb márkaváltásra fog ösztönözni, most még tetszik, szép frankó, fúú, nagyon,de legalábbis egy vs7, vagy mx7 lesz a következő. Bár én javasolnám neked a motot,
    ha meguntad és gondolod keress meg. De tudom most még szép az élet, na de ez nem tart sokáig. 2-3 hónap. Én végigcsináltam a gd87-tel, csak régebben. A térerővel nincs gondod?
    Na mind1, szóval a sok apró negatívum amit leírtál, majd az agyadra megy. Én is amikor felhívtam a pana szervízt, hogy hát 220 órát írtak, halkan mondták, jó hogy ha két nap, dehát tudjuk minden teló kevesebbet teljesít, mint a papír, meghát attól függ stb.
    Szóval sajnálom, hogy nem tudok segíteni most, mert én már leírtam a panát, de azért javaslom, hogy ha éppen nem a panát nyomkodod, akkor nézz rá a moto v600 vagy v635-re. Egyébként nekem is a 87 esen kevés ideig tartott az akku, aztán észrevettem, hogy néha néha 1-2 percre elmegy a térerő és ez azt okozta, hogy kereste a hálózatot és ez nagyon levette az akksit. Na Csá!

Új hozzászólás Aktív témák