Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz razorbenke92 #22 üzenetére

    Amikor vettem, 4GB RAM is csak a jobb laposokban volt, nemhogy VRAM.

    Ó igen. A VRAM. Egészen biztos vagyok benne, hogy több tízezer dolláros prémiumot kapott az, aki anno kitalálta, hogy atom holt gyenge VGA-ra kell irgalmatlan nagy mennyiségű VRAM-ot rakni, mert az egyszeri vásárlónak atom fingja nincs az egész témáról, de az, hogy sok GB, azt megérti. Acer volt talán az úttörő, ott voltak ilyen 720M-ek 4GB-al talán. Vették, mint a barom, pedig elmondtuk mindig: ezt a kártyát a legtöbb 1GB-os kártya is romosra veri egyébként.

    ne legyen gamer mert nem a kora legjobb elérhető hardvere volt benne

    A 950 és a 950M is, korának alsó közepes VGA-ja volt, az abszolút belépő szint ahhoz, hogy 768p-ben esetleg mediumon a 25fps-t valamennyire tartósan elvidd az aktuális címeknél. A 960M volt, amitől kezdve már lehetett beszélni arról, hogy ez gémer.

    de a konzumer hulladéktól messze áll

    Most ez hogyan jön ide? De, konzumer hulladékokba került pont. Pavilionok, X-es meg K-s Asusok és társaikba. Azok pont konzumer hulladékok. Mert szerinted a géped egy business class? Nagyon nem jól használod ezeket a kifejezéseket.

    ami képet ad azért abban egyezzünk meg, hogy ennél a 950M a maga idejében több volt.

    Megegyezhetünk, ennek ellenkezőjét egy percig sehol sem állítottam.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • domos

    senior tag

    válasz razorbenke92 #22 üzenetére

    2066 sockethez is van i9 :)) Remélem nem gondolod hogy mainstream cuccra céloztam :P Munkáltató eszközét viszont nem emlegetném, mert elég hülyén jön ki, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

Új hozzászólás Aktív témák