Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Leskin #540 üzenetére

    Én nem is az oldalsó, hanem a felső és alsó éleknél látok különbséget. De ugyanilyen a HTC One mini is, ami még magasabb a 4,3-as mérete ellenére. Ugyanis cigóhifit csináltak belőle a tizenéveseknek. Alsó és felső hangszórókkal..., hogy az utcákon és a járműveken szokol minőségben osszák meg a fiatalok a maguk - egyébként igényes- zenei ízlésüket.
    A motorola razr i anno magasra tette a mércét a befoglaló méretben, de kihalt mint a dinoszauruszok. A maga idejében az egy magos ATOM erős volt, takarékos. A káva tervezése mérnöki csoda. A carbon borítás érdekes kuriozum, de a Samsung-os tepsi mániával nem vehette fel a versenyt. Samsung a mozik Cinemax-a. Mainstream-es tömegizlés, van akit nem zavar és vannak akik a különlegest keresik. Üveget, fémházat, carbon-t és nem fekete műanyag szappanokat. Na nem ők a mainstream.... és így egy-egy próbálkozás kihal, mint a dínók.
    Én mégiscsak várom a Z1c-t, hogy leváltsa az Xperia P-met. ;)
    Még, ha ugyanolyan ritka és szép lesz, mint a jelenlegi.

    Meliora sunt bono inimica

  • zenefan

    aktív tag

    válasz Leskin #540 üzenetére

    Pont ezt mondom, picit várjon aki teheti. Pl. a G2 / N5-nél is szép fokozatosan jöttek elő a hibák és ezekre a megoldások, frissítések, romok/modok, stb. Lám a N5-nél új rev. verzió is kijött. Szeptemberben még mindenki óbégatott, hogy a G2-nek milyen szörnyűek a teszt fotói, aztán az is szépen megoldódott.

    De hogy legyen egy kis jó hír mára:

    Az osztrák Ditech és MM-nál (előrendelhető) is megjelent a készülék. Előbbinél ma reggel érkezett meg egy nagyobb szállítmány és az eddigi febr. 1-ig érvényes, 10%-os árengedményt kiterjesztették erre a készülékre is!
    Kb. 139 000 Ft-ot azért már megér 2 év Sony garanciával, nem? (A 169 000 ft-os SC-es árhoz képest mindenképp jó vétel, 10000 Ft-ért már oda vissza meg lehet járni Bécset szerintem.)

    Árak frissítve.

    [ Szerkesztve ]

    2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

Új hozzászólás Aktív témák