Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keliontom

    csendes tag

    válasz Keliontom #1010 üzenetére

    Megpróbáltam SP FlashTools-oon keresztül is recoveryt váltani, onnan felrakni a CWM recovery-ket, de hiaba. Azt irja, hogy minden OK, de ha megpróbálok a Recoverybe belépni, mindig a gyári kínai recovery jön be. Semmi változás.

  • cappa72

    nagyúr

    válasz Keliontom #1010 üzenetére

    Van egy vadi új Cubot One telefonom. Sikerült a szűz rendszerről egy SpFlashTools + MTKDroisTools mentést készíteni. Root megvolt. MobileUncleTools-ból próbáltam fel rakni a CWM-t. Az összes CWM-et kipróbáltam, amit XDA-n fent van. Az alábbi videóban láthatod, hogy mi történik.
    Előfordulnak kiadások között is hardver (és ez miatt kernel-) eltérések, az jelenség ebből _is_ adódhat. Nem biztos, de elsőre erre gyanakodnék.
    Ezért az újabbhoz keresnék/kérnék CWM-met.
    Ha van mtkdroidtools-os mentésed, akkor a fájlok amik kellenek, azok adottak, csak az itt leírtak alapján biztosítani kell őket.

    Van egy másik Cubot One telefonom is, azon azonnal müködött probléma nélkül. Ha Gyári visszaállítást próbálok, az sem működik, nem törődnek a beállitások. Ez egy kicsit aggasszt, mert, akkor úgy tűnik nagyobb itt a baj. Amúgy a telefon tökéletesen működik, de én mindenképpen szeretnék egy CWM mentést is.
    Mit tegyek, rakjam újra fel a teljes Stock Rom-ot, vagy lehet készíteni neki egy müködő CMW-t.

    CWM alól kell indítani a factory reset-et, nem a működő rendszer „gyári adatok visszaállítása” menüpontból.
    A működő rendszer „gyári adatok visszaállítása” menüpontból csak gyári recovery-vel fog működni az adattörlés (ha működik).

    Várhatóan lehet portolni az újabbhoz megfelelő CWM-met, ami jó lehet a régebbihez is. De csak lehet, hogy kompatibilisek, nem 100%.
    A portolás nem minden esetben ígér 100%-os megoldást, egy pár telefon azért makacsul nem veszi be... De a remény hal meg utoljára ;)

    [ Szerkesztve ]

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Új hozzászólás Aktív témák