Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flame_

    tag

    válasz szuper-t #17 üzenetére

    Nem veszi kötekedésnek, csak gondolta rámutat az ostobaságodra. Nagyon helyesen. Amiket felróttál az gyakorlatilag bármilyen szabadidős tevékenység (túl) komolyan vétele esetén felmerülhet. Mégis van egy olyan érzésem, hogy mondjuk ökölvívó fórumokat nem örvendeztetsz meg ilyen kommentekkel... :U Kicsit le kéne játszanod agyban azt a kérdést, amit Wolverine felvetett. Mi a lényeges különbség ezek között a szabadidős tevékenységek között? Mert az nem számít annak, hogy Te ad-hoc minősítesz. Sport = szabadidős tevékenység. Pont. Ezen belül minden különbségtétel személyes tetszésen/nem tetszésen alapuló bullshitelés. Ráadásul pont olyan abszurd, mintha nekem nem ízlene az eperfagylalt a sarki cukrászdában (szívem /nyelvem/ joga!), és akkor kijelenteném hogy "hát de ez nem is fagyi". Mintha ezt az én ízlésem döntené el :U

    Válasz Sirandrish (#22) üzenetére:
    Nem tudom, de inkább ez mint bármilyen pontozásos sportág. Kábé egy szinten lehetne a szabadúszáson kívüli úszós számokkal :) Szóval végülis nem is olyan rossz ötlet. Más kérdés, hogy én nem látnám szívesen egyiket sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák