Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz bambano #3 üzenetére

    Micsoda papír pazarlás :D
    ... bár egyszerűbb olvasni mint a "lámpákat" vagy lyukkártyákat...
    Mikortól kaptak kijelzőt a számítógépek?

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz CPT.Pirk #7 üzenetére

    Mondanám ezt "átlagember" csak ismeri ... de belegondolva rá kellett jönnöm, átlag ember nem tud ilyet, főleg "ilyen régi dolgokról... egyre több embernek már a floppy is "új" ... Meg úgy eleve nem érdekel sokakat mi is van/volt/lesz a különböző területeken (mondjuk én is így vagyok a sztárok/hírességek nevével, életével, arcával.. nem érdekelnek akkor se ha mögöttem/előttem áll valahol egy sorban, valószínű persze meg se ismerném... míg mások "elolvadnának" örömükben, hogy egy légtérben lehetnek XY-al)
    Mondjuk .. ebből kiindulva, átlaghoz úgy se jut el nagyon ez a cikk, eleve "meg se nyitja", vagy a részleteibe nem menne már bele a dolgoknak...

    Mondjuk eléggé geek az a driver emuláció amit csináltak a rendszerhez :DDD az az hardver többet tud mint a többi rész összesen :C

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz CPT.Pirk #10 üzenetére

    mondjuk ez azért érdekes, mert én 32 vagyok, de nekem általánosban volt igaz, kb. csak említés szintjén róla ... igaz én fura iskolákba jártam, mert tanultam még szorobánnal (abakusz) számolni, illetve commodore64, dos és windows 3.1-en is, "ügyködtünk" a windows 95 és windows 98 gépek mellett (hogy mindent megtanítsanak amit lehet.. valahogy nem kíméltek minket, bár én "élveztem", kedvenc óráim egyike volt anno)...

    Bezzeg középiskolában ... nem igazán voltam jóban az infó tanárommal, az érteségi eredményem "csak azért is lehúzta" anno (94%-ra), hiába volt minden hibátlan a szóbeli és az írásbeli is (az írásbelit ráadásul a fél csoportnak akikkel együtt voltam bent én csináltam meg.. maga a vizsgabiztos "küldött körbe", miután látta én már majdnem kész voltam .. alig maradt aztán időm az utolsó feladatomra, mert "mindenkinek kellettem")..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák