Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz <Adamsky> #84 üzenetére

    Erdekesseg (szemelyes megfigyeles alapjan, tehat abszolut nem statisztikailag relevans adat), hogy itt angliaban pont azt latom, hogy a BMW, Toyota, Nissan, Volvo, Tesla meg Lexus vevok azok, akik kepesek szinesben gondolkodni. Kb barmi masbol van feher-szurke-ezust-fekete es kesz, de ezekbol a markakbol napi szinten lehet latni nagyon szep kek/zold/piros/pezsgo szinu autokat. Nyilvan ezekbol is tobb a szurkearnyalatos, mint a szines, de ha szineset latsz, es nem valami varosi miniautorol vagy szupersportkocsirol beszelunk, akkor azok altalaban ezek.

    Az mar plane szubjektiv, hogy szerintem magasan a legszebb szineket a BMW keveri. Van nekik az a vilagoskek metal, hat az valami gyonyoru. Kb barmelyik autonak jol tudna allni, annyira szep. Es akkor ehhez jon meg hozza az, hogy azert altalaban a BMW szedanok oldalnezetbol lelegzetelallitoan gyonyoruek, es ott helyben elolvadok. Pedig amugy nem is szeretem a markat, de az a szin... Uristen, az telitalalat. Meg a hulye kompenzator SUV-ok is szepek tudnak lenni abban a szinben.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák