Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • A Xiaomi 14T-k már töltő nélkül érkezhetnek

    ma Legalábbis erre utal egy, a vékony dobozról készült fénykép.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • pamacs

    csendes tag

    válasz BéHGT #2752 üzenetére

    ezt röviden anno próbálgattam, de igen, biztosra nem tudom mondnai h amúgyis push-e. egyébként szerintem ez konkrétan az email szervertől függ amit használsz. akkoris talán csak imap esetén. push-imap avgy ilyesmi.
    nagyobb mailszolgálattók pl biztosan támogatják, de pl az általam(-unk) évek óta használt mailszerver szerintem nem. és ezért lehet más a tapasztalat.

    nagyjűból pontosnan itt bukhatott el a bb idén. senki nem tud pontosan és biztosra semmit. a szolgáltatóknál meg főleg nem. mindenki csak találgat és fórumozik és próbálja megfejteni a dolgokat. aki meg nem mélyül bele, kipróbálja és csak csalódik. mint pont én korábban, a nem megjövő és elmenő fb üzenetek miatt... (lévén nincs csak hekkelt viber és bbm sem még (mindig) az volt az egyetlen stabilan használhatónak tűnő platformfüggetlen üzenetküldés. csak még sem volt az. a bis-ig. na de mire rájöttem, már majdnem kivágtam az ablakon. sima felhasználókból hány jön rá? miből jönne rá? hogy vásárlásnál mondják a szolgáltatónál? :) ugyen, max előre lebeszélik. (mert már mondjuk korábban visszajöttek panaszkodni hogy nemjönnek meg az üzenetek... :))

    igen mozaik m felett rádául ingyen van, azt ki is felejtettem

    - és még itt is, a bb fórumon, leírták többen a leendő bb-snek hogy nem kell semmihez. (mert csak bbm-hez kéne) :) neem :))

    [ Szerkesztve ]

    aranyos ez az "újonc" tagság így 5 éves reg után. ... oké, lassan 7 :) vagymár 8 :) és 11 :) 13. 18.

Új hozzászólás Aktív témák