Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    Köszönöm a jobbára jó véleményeket a cikkről. Sajnos tényleg nincs minden fontos dolog leírva. A témából egész könyvet lehetne írni.
    Ha valamilyen tárgyi tévedést véltek felfedezni akkor írjatok és frissítem a cikket.

    A befektetésekről azért nem írtam konkrétabban hogy mibe érdemes fektetni mert egyrészt nem akarok felelősséget vállalni azért mert én azt mondom hogy részvénybe fektessenek az emberek és ha nemsokára jön megint egy visszaesés akkor miattam bukjanak az emberek. Ha jól emléxem leírtam a cikkbe hogy én 100% részvényes alapban tartom a pénzem mert én azt tartom jónak.

    A deviza alapú biztosításokat nem különösebben ismerem. A cég ahol én dolgozok ott euró alapú van csak ilyen, de abban nem látok semmi jót. Egyrészt nagyobb költségekkel dolgozik mint a forint alapú, másrészt pedig az eurós alapoknak semmi értelmét nem látom.
    A biztonságos kötvényes alapokon nudli hozam van ezért nem tetszik a részvényes alapoknál meg én úgy fogom fel hogy nem euróban van a pénzem hanem részvényben. A részvénynek az értékét meg ki lehet fejezni euróban is meg forintban is, de tényleges értékben ugyanaz. Szal én semmi értelmét nem látom az euró alapú befektetéseknek.
    Tehát az a szöveg hogy euróban van nyilvántartva a pénz az szerintem hülyeség. mert nem euróban van nyilvántartva hanem befektetési egységekben. A befeketési egységek mögött meg részvények vannak.

Új hozzászólás Aktív témák