Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz K0vasz #1291 üzenetére

    "de rengetegen vannak, akik úgy vannak vele, hogy "nyilván most se fog tudni semmit villantani az AMD, fölösleges várni", "
    Akik nem bírják kivárni, azok megérdemlik, hogy ne tudjanak választani, hanem "eszi, nem eszi, nem kap mást" alapon vegyék az NVidiát... remélem, ők a Ryzent se várták meg ugyanilyen indokkal, és bevásároltak valami túlárazott Intelt...
    Több cikkben utaltak egyébként arra, hogy az is lehetséges, hogy az AMD kártyák a bejelentés napján válnak elérhetővé, vagy nagyon kevéssel utána... ha ők is várnak az elérhetőséggel egy hónapot, akkor megérdemlik, hogy a nép NV-ből tárazzon be... lassan már rá kéne jöjjenek, hogy ki kéne rúgni a francba az egész marketing-részleget, ők a cég legrosszabbul teljesítő részlege...
    Egyébként szerintem ezek akik alapból úgy állnak hozzá, hogy az AMD márpedig csak szar lehet, azok hiába várnák ki, úgyis NVidiát vennének, nekik kb. mindegy...

    (#1293) Kaci84: +1, bár azért ha tényleg szar, akkor ilyen érvek mentén se kell megvenni, mert az se jó, ha az AMD kanászodik el, hogy akármi szart kiadnak, úgyis van aki megveszi, ha elég olcsó... de igen, ha nincs lényegi különbség a számomra fontos paraméterekben /tulajdonságokban, hajlamos vagyok én is az AMD-t megvenni.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák