Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zalaym

    tag

    Sziasztok!

    Kinéztem magamnak ezt a jó kis órát, de a problémám a következő:

    Egy Galaxy S7 EDGE-el szeretném majd használni és arra kéne, hogy a hívásokról értesítsen úszás közben.
    Olyan a munkám, hogy ha ügyeletben vagyok, telefonon el kell tudjanak érni, vagy legalább is 1-2 percen belül vissza kell hívjam a diszpécsert. Elméletileg a legegyszerűbb megoldás az, hogy magát a telefont karpánttal vigyem magammal a medencébe, mert úgy is bírja elvileg, de ezt jobb szeretném elkerülni, túl nagy, zavarna. Arra gondoltam, hogy ez az óra szépen jelezné ha hívásom van és akkor a rajtkőnél hagyott telefonhoz kiúszom. De 50 méteres a medence és nem tudom, hogy ekkora távon elveszti-e a jelet, vagy sem? :F Illetve még az is elégséges megoldás lenne, ha két hossz között mikor megközelítem 1-2 méterre a telefont, akkor jön meg az értesítés a nem fogadott hívásról, vagy kapott SMS-ről. Ez megoldható? :U

    Illetve mennyire erősen rezeg a jelzésekkor? érezni lehet aktív sport közben is, vagy nem biztos, hogy észreveszem? A másik telefonom (privát) egy Redmi 3S Prime, amit szeretek és jobbára azzal lenne összekötve, csak az úszás esetén kellene a céges (Samsung) értesítéseit jeleznie.

    Őszintén szólva ennyi pénzért ezt találtam a legjobb megoldásnak és még tetszik is a kütyü. :D

Új hozzászólás Aktív témák