Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    A kerek-mániát nem értem...ahhoz spéci kerek appok is kellenének,de az nem sok lesz,nézve a négyszögletes generációt is,de egyébként is hogyan is értendő az x szer y felbontás egy KEREK kijelzőn?
    Az meg régen rossz,hogy egy app mondjuk körben kerettel kicsiben,vagy széthúzva,de körben levágva fut...
    Nekem sima Gearom van,de élvezem,hogy négyszögletes,már elüt a sima óráktöl,mert jobban kihasználja a hasznos teret a kezemen,kell a fenének a kerek,és a kamera elhagyása is rosszpont,többszáz buli,hirtelenjött,stb.képet csináltam már vele,amihez esélytelen lett volna telefon,ellenben mi a francnak wifi,stb az alap életben?Soká lesz az,hogy az ember órával,teló nélkül elmehessen valahová,de addig úgyis pótolja az ezerévente 1-1 alkalmat a telóról "lopott" net,GPS infó,stb,mert épp navigálok,gyorsan netről kéne valami,de lusta vagyok a hátizsákba nyúlni a telóért....ez tapasztalat.A Gear 1-re is van még böngésző is.
    Jaés abban van headset,itt valahogy nem látok ilyet,hasznos is,ha nem privát a beszélgetés,Hello KITT feeling is az órával telefonálni,de hangparancsot is igy visz át,de mintha pont ezek az apróságok kopnának ki....
    A GPS meg megintcsak...főleg ha nem gondolnak arra,hogy már akkor a jobb oldalon miért nem lehetne egy "akciókamera" is pl.bringázáshoz?Kár hogy úgy jelennek meg új funkciók,hogy mások eltűnnek.
    És oké,kerek,de miért nem lehetett csavarni egyet,hogy lenne hajlitott is?Ez igy megint egy nonpluszultra lesz,miközben azért az előző generáció dobott 1-2 akkor tényleges jó újitást a görbe kijelzővel,a Gear Fit keskeny karkötúszerűségével,a kamerával és a távirányitó infrával,pulzusmérővel...
    Ezt vegye,ak akraja,a jó öreg gear1 marad.Az érte fizetett árért se választanám szerintem ezeket.Flancol a fene.Arra még ezek nagyon kevesek.Ja,5 napot megy,pedig használom,és nem is hagyom lemerülni,éjjelre sem off.Pedig másfél éves.Kijelző maxon,szines háttérkép,csillogva-villogva.
    Igyis ritka még pl.itthon,de 100emberből 1nek ha feltűnik,hogy okosórám van,pedig vidéken itt ritka.Jó kábé igy ismernék meg a kezemen a Tag Heuert is az utánzat bizsukhoz képest...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák