Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Részemről jelenleg RX580 majdnem mindenre elég FHD-n.
    Ezért jelenlegi helyzetben pont nem érdekel, hogy zöldek vagy pirosak érik el a hasonló teljesítményt 100k HUF alatt. Mert jelenleg nincs ilyen lehetőség. Valahogy nyugodtabban aludnék ha tudnám, hogy egy RX6600XT szintű kártyát lehetne venni újonnan 150k HUF alatti áron. És örülnék, hogy ha 100k körül lenne. És elgondolkoznék váltáson ha 80k alatt lenne (RX580 menne tartalékba). És nem érdekelne, hogy piros vagy zöld.
    Nem háborogni kell, hanem vásárlással szavazni. Van 150k-ért AMD RX6600XT, de azzal szemben fenntartásaid vannak? Bármikor vehetsz nV-től RTX3060-t 270k-ért, mert az ám a tuti.
    Ja, hogy nem az MSRP árak várhatóak? És igazából még senki nem tudja, hogy mennyibe fog ténylegesen kerülni? Akkor mire föl ez a vergődés az árak körül, hogy megéri e vagy nem? :W

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Darmol

    senior tag

    válasz Hopkins95 #131 üzenetére

    Akkor az MSRP árral ezt a kártyát pont megfelelően pozícionálták, hiszen rengeteg ficsőr van benne akik egyenként megérnek néhány dollár felárat a konkurenciához képest.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák