Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    Én is megosztom eddigi tapasztalatom:

    Főgörgő nekem nagyon tetszik. Tök jó hogy intenzitás függvényében "recés" módból magától átáll simára. A fogása nagyon kellemes, habár kicsit nehezebb egérke, de engem ez nem zavar. A recés mód hangja jóval halkabb mint gondolná az ember, hiába a mágneses technológia megteszi a hatását.

    Az oldalsó görgőről azt hittem h hasonló mint a fenti, de egy fékezett görgő, nem lehet úgy pörgetni mint a fentit. Nekem ugyan tetszik, hogy egyáltalán van és így excelben könnyen tudok jobbra/balra gördülni, de nagyobb táblákon nem olyan hatékony. Sajna Matlab nem tudja kihasználni az oldalgörgőt, azt gondoltam majd a kódon belül könnyebben és gyorsabban tudok majd navigálni...ez csak föl/le görgetésnél él.

    Gesztus gomb/"felület" nagyon kényelmetlen helyen van. Én kb inkább oda tettem volna ahol eleve a hüvelykujjam pihen (kis kiemelkedéssel a könnyebb nyomás érdekében), aztán fene tudja....lehet megszokom...gesztusok nagyon kafák, de azt gondoltam könnyebben előjönnek. Van h többször kell alkalmazni. Laptopon az érintőpárnám segítségével sokkal kényelmesebb gesztusozni, ráadásul sokkal gördülékenyebb és szabadabb is. Kár érte...

    Összességében szeretem és nagy előrelépés nekem, talán megszokást is igényel, de vélhetően hasonló funkciókkal rendelkező egérről nem biztos, hogy megéri váltani rá. Érdemes kipróbálni ha erre van lehetőségetek.

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák