Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milanmylo

    aktív tag

    válasz babkukta #15 üzenetére

    Az eszmefuttatásodban van ráció. Tény, hogy az átlagember a képébe tolt reklámok alapján, valamint az üzletekbe odaállított belső emberekkel adják el a Samsungokat. De ugyanakkor hozzá kell tenni, hogy a gyenge anyaghasználattól eltekintve nincs igazán probléma a Samsung csúcstelefonjaival. Az S3 egy picit ballépés volt a kevés ram miatt ez tény. Anno S-sel kezdtem, majd S2, Note 2, S4 és Note 3 van most. Közben volt az S után HTC Desire, szobatársamnak One V, Desire X, az egyik legjobb barátomnak HOX. Kivétel nélkül mindenkinek volt garanciális ügyintézése, mert volt bajuk. A prémium fémház karcolódott, a kamerát körülölelő műanyag kiesett. Tény, hogy én úgy vigyázok a telefonjaimra, mint a hímes tojásokra, de sosem volt gondom a Samsungokkal. A barátnőm édesanyjának ajándékozott S-e, öcsém S2-je, fater S3-ma, muter S4-e is tökéletesen végzi a dolgát a mai napig.
    Az, hogy az ilyen mértékű egész pályás letámadás a Samsung részéről rengeteg emberben ellenszenvet vált ki, természetes. Mindazonáltal összességében a Samsung "hater" bérencek szitkozódásainak 90%-a megalapozatlan. A magam részéről örülök annak, hogy továbbra is bármikor cserélhetem a Note-om hátlapját ha netán megkarcolódik és örülök, hogy a telefon könnyebb, mint a fémes társai.
    Öröm az ürömben, hogy minden valószínűség szerint egy Z1C-t fogok venni barátnőmnek, mert kompakt méretben ez most a best-buy. Sőt, 1 éve egy BB Z10-et sóztam rá, mert ismerőstől 50-ért szintén marha jó ajánlat volt.
    Ezzel a borzasztó hozzá értelmetlen ömlengéssel csak arra akarok kilyukadni, hogy a hozzászólás-vadász trollok értelmetlen mocskolódásától nem hinném, hogy jobb lesz az élet. Lassan ideje lenne elfogadni, hogy minden gyártó más oldalról közelíti meg a legfelső androidos árszegmenst. HTC-fém, Sony-üveg, Samsung-műanyag. Amíg mindhárom gyártó képes így készülékeket milliós nagyságrendekben eladni, kétlem, hogy bármi értelme van a flame-keltésnek.
    Szép napot. :)

    [ Szerkesztve ]

    ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

Új hozzászólás Aktív témák