Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    válasz RaveForce #24 üzenetére

    Örülök a bennfentes infóidnak, de kicsit szkeptikus vagyok.
    Azért elmentem ezt a topikot a kedvenceim közé, hogy pár év múlva majd az orrotok alá tudjam dörgölni, mert ahogy nézem néhányan egyáltalán nem veszik észre mennyire beleszürkült a Samsung a mobilgyártók közé. SZERINTEM az aranykornak vége, innentől jön a gyors piacvesztés, és középmezőny...

    Tegnapi hír

    Idézet:

    "Megdöbbentően gyors mobilos hanyatlás

    Továbbra is nehéz elhinni, hogy a Samsung gyors ütemben szürkül bele az androidos okostelefon-gyártók tömegébe. Ez egyelőre nem történt meg, de egyetlen év alatt a részleg bevételének egynegyede köddé vált. A mobilos divízió a 2013-as utolsó negyedéves 29,7 milliárdos forgalom helyett most csak 22,8 milliárd dollárt termelt. Ezzel egy időben a mobilgyártás üzemi eredménye kerek 5 milliárdról 1,78 milliárdra esett - nem csoda, hogy valódi pánik van a gyártó felsővezetésében."

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák