Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz bostone #27 üzenetére

    Igen, te nem vagy célközönség. Én sem vagyok az.
    De azt miért akarod elvitatni, hogy létezik olyan és az a tábor nem is egyedül a "nemlehet" fórum társunkból áll?

    Te leírtad, hogy nem érted mire jó ez. Ez idáig rendben van. Ö meg segített néhány példával, hogy Ö mire használja.

    Viszont más kérdés, hogy te vagy én miért nem használnánk. Elég annyi, hogy nem vagyunk célközönség, nem kell róla senki meggyőznöd.

    Továbbá a Samsungnak jobb anyagai vannak az eladhatóságáról. Nem kell a te (vagy én) szubjektív véleménye hozzá, hogy eldöntsék, hogy életképes e. Gondolok itt komoly piackutatásokra és még a korábbi verzió eladásainak konkrét darabszáma. A piaci visszajelzésekről nem is beszélve.

    Csak, hogy értsd, az a bajom az ilyen hozzászólásokkal, hogy azt sugallja, hogy az illető azt hiszi, hogy valahol Ö valamiféle normának számít. Ergo, ha neki valami nem jön be, akkor az bukta és felesleges.
    Nagyon jól látható ez a tendencia a nemrég megjelent S5 teszt hozzászólásainál.
    Mikor valaki kijelenti, hogy ez csúnya és nem azt, hogy "neki nem tetszik".
    Vagy, hogy semmi értelme, az IP67-es védelemnek, csak mert az Ö életvitelében nem releváns (akkor már ki is zárta, hogy másnak az tud lenni).
    Iphone 5S dettó, mikor megjelent. Hú semmi újítás, vagy túl kicsi a képernyője és bukás lesz.
    Vagy, hogy hülye az aki ennyi pénzt kiad egy ilyenre. Holott az lenne a helyes válasz, hogy neki nem ér annyit.

    Közben mind a kettő döntögeti az összes korábbi rekordot vagy annak közelében jár. Viszik/vitték őket mint a cukrot.

    Talán a "live and let die" hozzáállást firtatom és nem értem.

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák