Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz zetor2000 #49 üzenetére

    Nem magának szereli össze? Akkor az MSI,Asus, Asrock lapokat csak OEM-ek veszik? Azért ne állítsuk be úgy a HEDT platformot mintha az csak olyan emberekhez jutna el akik brand gépeket vesznek előre telepítve minden software-rel... A PC nagy előnye pont ,hogy te magadnak tudsz összeállítani bármit. A másik az ,hogy nyilván eladhatod egyben az egész gépet, de az x399 innentől kezdve kb. az ára felét éri mint amennyiért vetted pár hónapja...Szóval válthatsz ,de nagyon-nagyot fogsz bukni és akármire használod, a bukás az akkor is bukás és szerintem a legtöbben ezt szeretnék elkerülni és nem úgy megy ,hogy "ohh kijött egy új generáció, semmi gond akkor bukok 1500 dollár de nem gond, mert úgyis visszajön 2-3 hónap alatt"... Hát nem tudom, de szerintem aki így gondolkodik annak sosem lesz pénze, mert a bukást eleve próbálod elkerülni nem ,hogy nem érdekel mert úgyis visszajön... Persze visszajöhet ,de mért akarnál bukni rajta ha nem muszáj??? És erről szól a dolog, hogy nem lett volna muszáj senkinek sem buknia rajta mert megtartható lett volna a kompatibilitás ,csak akarni kellett volna...de hát nem akarták, fontosabb volt a profit... Amúgy nekem azért sem szimpi ez a generációnként új alaplap mert az ipari hulladékot generáljuk vele ezerrel. Egy kicsit lehetne már ebben is előre gondolkodni és hosszabb életciklussal rendelkező alaplapokat tervezni...

Új hozzászólás Aktív témák