Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    Kis plusz infó:

    Ha október 9-és 22 között rendeljük a Rockstar Games Launcher-el (ezen időszak között digitálisan kizárólag itt él az előrendelési lehetőség)) akkor ezeket a játékokat kapjuk mellé ingyen:

    -Grand Theft Auto III
    -Grand Theft Auto: Vice City
    -Grand Theft Auto: San Andreas
    -Bully: Scholarship Edition
    -L.A. Noire: The Complete Edition
    -Max Payne 3: The Complete Edition

    Ezen felül minden Rockstar Games Launcher-es előrendeléshez járnak:

    -Outlaw Survival Kit for Story Mode
    -War Horse for Story Mode
    -Treasure Map for Story Mode
    -Cash Bonus for Story Mode
    -50 Gold Bars for Red Dead Online
    - ingyen frissítési lehetőség az újonnan érkező Premium kiadásra
    -20$-al olcsóbban vehetjük meg a játék Special és Ultimate kiadását

    Október 23-tól pedig már előrendelhető lesz az Epic Games Store-ban, Greenman Gaming-es, a Humble Store-ban és még több más digitális üzletben. Steam-re ugye csak decemberben érkezik majd.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Shing #25 üzenetére

    Elég egyértelmű hogy grafikailag valamivel fejlettebb lesz, meg azért játékmenetbeli változások is lesznek. Már csak kettő gyors példából kiindulva:

    A Deffensive mode jelenlegi állapotában PC-n nem igazán válna be (igaz konzolon a free aim-el játszóknak se), ami abból áll főleg, hogy célzásrásegítés esetén nem lehet ezen játékosokat befogni, valamint ők se tudnak más játékost befogni.

    Egy-két Ability kártya így értelmetlenné, még OP-bá válik

    yozsee11: Igen ezt a részét benéztem a Red Dead Redemption 2 topicban is :((( ...

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Lenry #34 üzenetére

    Ha játszottál pl. GTA V-el akkor sok miden ismerős lehet számodra. Ugyanis azon játék felépítéséből sok minden köszön vissza itt is. De nem nevezném semmikép sem Grand Theft Horse-nak a játékot. Mint ahogy pl. egy Assassin's Creed Odyssey se egy ókori GTA. Ez egy 1899-ben játszódó open wolrd akció-western játék.

    A legfontosabb különbség ami mit sokan elfordultak a játéktól és csalódást, hogy nagyon lassú a játékmenet (és itt nem a kb. 60 órás sztorira értik ezt). Nagyon sok animáció van a játékban ami élethűvé teszi a játékot (kivéve a vak lovakat :DDD), viszont emiatt lassúnak tűnik minden. Gyors utazás mint olyan, csak nagyon limitáltan van. Nagy a térkép és a lovak nem éppen sportautók (meg persze ahogy már írtam vakok :D ). Úgyhogy elképsztően sok lovaglás lesz benne (emiatt cserélni kellet nekem már kontrollert is, mert megadta magát az A gomb).

    De mindezekért kárpótol a sztori (bár ez sokaknak nem jött be és vannak benne azért plot hole-ok), de legfőképpen a világ amiben játszódik, mert ez utóbbi már betegesen aprólékosan kidolgozott (néha az az érzése az emberek, hogy minden kavicsot külön megterveztek a játékban).

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz laceszgamer #42 üzenetére

    Szerintem ez az egy hónap a Epic Store exkluzivitás miatt van, ami a legtöbb esetben igazából a Steam-nek szól.

    Amúgy azt nem elfejetni, hogy ha nem lenne világos sokaknak, hogy a játék 3 kiadásban jön PC-re (és Stadia-ra) is. Illetve ezen felül ott lesz még a Premium Edition is ami valószínűleg valami Online bonusz dolgok gyűjteménye lesz (mint a GTAO Premium Edition esetén).

    Amúgy a Special Edition az csak a sztori-hoz add pluszt, az Ultimate Edition meg az Online-hoz, Ez utobbi természetesen tartalmazza a Special Edition tartalmait is. Az ezekben lévő tartalmak, bár nem annyira jelentősek, de csak így szerezhetőek meg (legalábbis konzolon nincs utólagos upgrade lehetőség).

    kwzatz: A PC-s kiadás, Steam kivételével mindenhol november 5-én jön (illetve a novemberi Stadia induláskor nyitó cím lesz ott is)! Ugyanis nem azt írták, hogy Rockstar Games Launcher-en lesz elérhető november 5-töl, hanem, hogy PC-n. A RGL-en ami hamarabb lesz mint a többi digitális platformon az, az előrendelés.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz #81556480 #46 üzenetére

    Nézd, most mi Ultimate tulajok megint kaptunk egy ingyenes, középszerű, szteroidokon nevelt lovat.

    RDO-ban legalább néha kapunk valami kis extrát. GTA-ban nagyon semmit. Ráadásul ott ezek szuper dolgok már automatikusan jártak a jelen generációs, és PC kiadásokhoz.

    kwzatz: azóta még szerkesztettem egy kicsit.

    (#49) LaciCRM: Azért ez most nem egy GTA V Xbox360/PS3/ vs. PC szintű ugrás lesz! Azért egy most Xbox One X-re érkező játék és egy maximum PC-s játék között nincs akkora különbség, mint ami az előző generációnál volt. Persze sokkal szebben fog kinézni, jobban fog futni, nagyobb lesz az embertömeg (bár ez meg lehet kicsit illúzió rombolónak hat majd), de szerintem nem kell annyira szégyenkeznie a One X/PS4 Pro kiadásoknak se. De 9-én majd kiderül, mert nagy valószínűséggel ekkor kapunk trailert, meg képeket a PC-s kiadásból.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz gyimger #53 üzenetére

    Igen,de ezek csak az előrendelés esetén járnak majd. Ráadásul ezek egy része is csak akkor ha 22-ig rendeled elő.

    De én (aki marad One X-en), is azt javaslóm, hogy azokat akiket nem igazán érdekli, hogy hol veszi meg, azoknak a RGL-es vásárlás az jobban megéri. Függetlenül attól, hogy valószínűleg első nap lehal majd a Launcher :D

    Lenry: Maximum annyiba, hogy mindkettőben lovagolni kell, és nagyon jók a mellékküldetések itt is. De igazából azt mondanám, hogy legjobban a 2010-es Red Dead Redemption-e hasonlít :D. De azért van benne GTA-s dolog, az általad írt Witcher-böl, de még a Breath of the Wild-ból is vannak átemelve dolgok. Pl. működik a klíma a játékban, de ez kimerül annyiban, hogy azért ha hideg van akkor fel kell öltözni, de ha nem az se baj, (mert nem fagysz meg, de legyengülsz).

    A fegyverek bár kopnak, érzékenyek a nedves, poros környezetre (fegyverben nem ajánlott úszni, amiben szintén el tudsz fáradni) de nem ragadnak be, max. pontatlanabbak lesznek, enni ajánlott, de nem kötelező, mert nem hal éhen a karakter, de itt is legyengül azért. Fürdeni se árt néha, mert bár ez se kötelező, azért a civilek és a táborban lévők megszólnak téged ezért. Ugyan ez igaz a lovadra is, vagyis enni pihenni kell neki is, mert azért jó ha tisztán tartod. illetve ha meghal a saját lovad akkor az végleges.
    Van benn egy minimális honor/dishonor rendszer is, ami befolyásolja kicsit a karaktered megítélését is.

    Nekem a sztoriba épített ezen elemek miatt van néha egy kis keserű szájízem, miszerint baromi jó dolgokat gondoltak ki, vettek át, de megálltak egy casual szinten benne (ami 100%-ig érthető, bár egy bizonyos szintű külön Survival mode jó lenne /permadeath nélkül persze, mert azért néha pofátlanul csal, scriptelt tudd lenni a játék/).

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz oriic #87 üzenetére

    Szerintem a Házigazda mellé most már odaírhatod, hogy Celeb :DDD

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    Valószínűleg az Rockstar Games Launcher-es előrendelés indulásakor (kedd 17:00) kapjuk meg a hivatalos gépigényt is (előzetessel, meg képekkel együtt). Addig mehet nyugodtan a találgatás, de szerintem fölösleges. A fejlesztők, anno nyilatkoztak arról, hogy GTA V bár sokkal jobban nézet ki PC-n, jelen generációs konzolokon, mint X360/PS3-on, azért az a játék az előző generációs konzolokra lett kitalálva. Vagyis a játék strukturális felépítését erősen korlátozták, azon konzolok 2005/6-os hardverei.

    RDR2 esetén viszont viszont már a játék alapjaitól kezdve a jelen generációt vették alapul. Illetve itt nagyon törekedtek arra, hogy mindegyik konzolon ugyan úgy nézzen ki a játék. Amit lényegében sikerült is nekik, ugyanis a felbontást és a pár fps-es különbséget leszámítva, a játék ugyan-úgy néz ki. Itt főleg azt értem, hogy míg pl. a One-os GTA V-ben kevesebb pl a növényezett a PS4-es képest, itt ilyen nincs.

    Szóval amit írni akartam, hogy ne azt a GTA V-t vegyül alapul hardver igényben, ami már PC-re is 5 éve jelent meg. Hanem a napjainkban megjelenő hasonló Open Wolrd játékokat. Persze majd kedden megtudhatjuk, hogy mennyire sikerült az optimalizálás.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Z10N #128 üzenetére

    Az első játék a Red Dead Revolver igazából nem számít bele a történetbe. Az igaz, hogy ami benne történt arról hallani tábortüzek mellet történeteket, de kb. ennyiben ki is merül (meg maximum egy-kettő easter egg-s van még). Sőt ez a játék még nem is volt sandbox,open wolrd. Csak egy kvázi aréna harc.

    A 2010-es Red Dead Redemption-t ami a második rész fő cselekménye után játszódik 12 évvel, is azt mondanám, hogy ki lehet hagyni. De én aki többször is végigjátszottam azt, mondom, hogy azért sokat tesz hozzá a második részhez, hogy ha tudod, hogy mi fog történni (burkoltan az RDR2 is épít sok olyan dologra ami majd csak az RDR-ben fog megtörténni. Úgyhogy aki teheti az és meg tudja oldani , az játssza végig (pl. PS Now van PC-re, tartalmazza a játékot és most olcsóbb is lett), vagy nézzen róla végigjátszást.

    De hogy konkrétan is válaszoljak. Igen. Bele lehet látni, hogy rókabőr, mert belelehet látni azt, hogy ez egy nagyobb szebb, grandiózusabb RDR. Viszont ezen elv mentén minden játék folyatás ugyan ez.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz GegeWarrior #267 üzenetére

    Jelenleg 116GB-ot foglal Xbox One X-en. Aki lemezesen vette meg annak BluRay-en érkezett meg. Vagyis sima DVD9-böl legalább 10 lemez, de inkább több lenne.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz GegeWarrior #270 üzenetére

    A konzolos Ultimate Edition egyfémtokon és egy külön térképen kívül mást nem tartalmazott. A ilyen gyűjti dolgokat a külön kapható 100$-os Collector Box-ban voltak (ez a játékot nem tartalmazta)

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz gyimger #278 üzenetére

    Azért Mike védelmében felhoznám azt, hogy ha jól tudom ő a RDR2 miatt vett PS4-et. És PC után azért a Free Aim-es controller-es célzás nem mindenkinek megy elsőre. Én azt mondom, hogy PvP és PVE esetén nem nehéz még controller-el, assisted aim nélkül játszani. Más kérdés az állatokra lőni lóról, mert azért ott már billentyűzetet/egérrel is problémás lehet némely esetben.

    Amit viszont majd megtapasztalhat a PC-s közösség, az az, hogy a Rockstar-nál annyiban kimerül a nehézség, hogy az NPC-k pontosan tudják, hogy hol vagy, és hova kell lőni. Ha ehhez hozzá vesszük majd még az időjárás által okozott nehezítés, akkor ott jön elő, hogy néha mennyire csaló tud lenni a játék.

    Pl. a mostani Legendary Bounty küldést közben leszállt a köd. Ráadásul este volt, így szó szerint 0 volt a látótávolság számomra. Viszont a NPC-k 150m-röl is meglátták és kilőttek, gond nélkül.
    Úgyhogy remélem, hogy ezt javítják majd (mert ha igen akkor ezt az Update-et megkapjuk mi konzolosok is.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Viper26 #283 üzenetére

    Szerintem az Online-t biztos, hogy át lehet.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz rup1u5 #298 üzenetére

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz freeknight #408 üzenetére

    Erre én is kíváncsi vagyok, bár én azok köze tartozok akiknek bejött a játék. Eddig 1128 órám van benne, úgy hogy bár premier óta játszom vele, de kimaradt a január-május közötti idő. Azóta viszont újra aktív vagyok, szinte csak Online-ban.

    Amúgy kis érdekesség amit a már leírtam a Red Dead Redemption 2-es topicban, hogy Xbox-on pl. a játékosok ~24%-a vitte ki a játékot. Gondolom PS-en is valami hasonló az eredmény (legalábbis más multiplatform játékok alapján).
    Mindezt úgy, hogy bár Augusztusig 25 millió játékos vette meg a játékot, viszont ez a szám december végén 23 volt (október végén pedig 17).

    Ráadásul összehasonlítva a GTA V életpályájával, a RDR2 minden kiadása már februárban kapott 50%-os leárazást.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Create. #425 üzenetére

    Special Edition tartalma:
    -Egy extra bankrablós küldetés és egy rejtekhely (Story Mode)
    -Dappled Black Thoroughbred (foltos hátú telivér) versenyló és Nuevo Paraiso nyereg (Story Mode)
    -Talizmán és Medál Gameplay Bónuszok (Story Mode)
    -Gameplay Boostok, Pénz Bónuszok és Árkedvezmények (Story Mode)
    -Bónusz öltözék: The Nuevo Paraiso Gunslinger Outfit (Story Mode)
    -Ingyen hozzáférés néhány fegyverhez (Story Mode): Volcanic Pistol, Pump Action Shotgun, Lancaster Varmint Rifle

    Ultimate Edition tartalma (tartalmazza a Special Edition tartalmát is)
    -Két bónusz öltözék az online multiplyer-ben:
    -Blackrose Bounty Hunter Outfit, Copperhead Enforcer Outfit (Online)
    -Ingyen hozzáférés néhány fegyverhez (Online): Volcanic Pistol, Pump Action Shotgun, Lancaster Varmint Rifle
    -Black Chestnut Thoroughbred (gesztenye színű telivér versenyló) a multiplayer-ben (Online)
    -Ingyen Survival Camp Theme a multiplayer-ben (Online)
    -Gyorsabb szint lépés a multiplayer-ben a 25. szintig (Online)

    Jelenleg nem terveznek külön fizetős DLC-t a játékhoz.

    Viszont (és ezt sok helyen elfelejtettem leírni) az Ultimate Edition tulajok időnként extra ajándékokat kapnak Online-ba. A mosatni Update-nél pl. egy ingyenes lovat (pontosabban ingyen lehet megvenni az Ultimate tulajoknak.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Wesder #428 üzenetére

    Igazából a 150GB szabad hely nem azt jelenti, hogy ennyit fog letölteni, vagy ennyi foglal, hanem hogy a normális működéshez ennyi szabad helyre lesz szüksége.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz syIex #432 üzenetére

    Gondolom arra gondol, hogy PC-n biztos tele lesz csalókkal. konzolon max glitcherek vannak, meg olyanok akiknek 3-4000 órájuk van csak a PvP részébe és ha olyan esetbe futsz bele, hogy ilyen játékossal kerülsz szemben, akkor jobb ha otthagyod mert ezeket lelőni szinte lehelten. mondjuk most éppen a Semi God Mode Ability kártya buildel rohan sok félkegyelmű (ez se nem csalás, se nem glitch hanem a képesség kártyákból összeállítható tank build)

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz syIex #440 üzenetére

    Ja, annyira nem rossz, hanem a konkrétan a játék PvP részben lehet ilyeneket találni. Még néha beléjük lehet futni Free Roam-ban. De ha defensive-be vagy akkor nincs gond.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz hombre[EU] #493 üzenetére

    a 2013-as megjelenése előtt volt valahol egy interjú a Rockstar North fejlesztőivel, hogy a GTA V fejlesztése rögtön a 2008-as GTA IV után megindult. Viszont az, hogy mit szeretnének az V-ben és maga a GTA Online tervei már a 2002-as Vice City idején konkretizálódott bennük. A Red Dead Redemtion még valamikor 2005 környékén elindult A Rockstar San Diego-nál a Midnight Club után (közben meg csinálták az 4. részt az L.A.-t. Legalábbis a 2005-ös Sony E3-on már bemutatkozott a játék egy korai előzetessel, techdemóval.

    És igen a GTA V esetén azt is nyilatkozták a Red Dead Redemption 2 megjelenése idején, hogy azt játékot a PS3/Xbox360 képességeihez lett igazítva és ezért a jelen generációs, és PC-s kiadást, bizony részeken visszafogta a prevGen konzolok teljesítménye, főleg azok kevés memóriája (ezért se lett FPS mód azokban a kiadásokban, illetve ezrt is állt le 2015-ben az Online tartalom frissítése). Viszont az RDR2 márt a tervezési fázisa során erre a generációra lett tervezve.

    Emiatt mivel bár a jelenlegi current Gen konzolokban egyedi tervezésű SoC dolgozik, azok azért alapvetően még mindig egy mezei AMD Jaugar-ra épülnek. Emiatt itt nem kell majd amiatt aggódni, hogy a konzolok visszafogják a PC-s kiadást. Vagyis igazából az van mint a legtöbb multiplatform játékoknál, hogy pl. One X hozza játékok PC-s kiadásainak a medium/high szintjét 30fps körül. Míg PC-n ugye a géptől függően akár 4K+ plusz nem korlátozott fps.

    A GTA VI esetében, az RDR2-es világból kiindulván pedig érthető, hogy erre a generációra miért nem jön majd (bár hivatalos nyilatkoztat ez ügyben nincs) natívan (mert valószínűleg azért stream-en keresztül játszható lesz ezeken is). Egészen egyszerűen az itt látható világ élettel teliségét, komplexitását összerakva egy modern város betondzsungelével és járműparkjával, Rockstar féle minőségben. Nos, valószínűleg mind kettő fél generációs konzol, de még a PC-k többsége is megfeküdne alatta jelenleg.
    Persze majd a CP2077-nél majd meglátjuk, de ott ugye nem lesz se repülés, se vízalatti barangolás.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Create. #497 üzenetére

    A Prémium kiadás önmagában nem létezik. Részemről volt egy félreértés a Rockstar Newswire cikkben írtaknál, ugyanis most először írtak róla íjen megnevezésben (ill. a Twitter bejegyzésben is csak annyi állt, hogy a a játék kiadásai majd ingyen felfrissítőek lesznek Prémium kiadásra).

    Nos a Prémium kiadás ebben az esetben a játék Special/Ultimate kiadását jelenti. Vagyis a Standard kiadást lehet Special-ra frissíteni ingyen (pontosabban Standard áron lehet megvenni a Special-t). illetve a Special-t lehet ingyen frissíteni Ultimate-re (vagyis a Special kiadás áráért lehet megvenni az Ultimate kiadást).

    Ami érthetően le van írva a hivatalos bejelentésnél. Amit vagy csak felületesen olvastam el (mint hogy mindegyik választható játék jár, nem csak 2), vagy megint módosítva, javítva lett a cikk ahhoz képest amit először olvastam (amire már volt pár példa náluk). Bár valószínűbb az előbbi.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Puma K #507 üzenetére

    Igen, ez pontosabb megfogalmazás, de ugye itt még technikai korlátozások is közrejátszottak. Bár ha jól emlékszem a San Andreas konzolos kiadásaiban volt valami 2 fős multiszerűség. Illetve az V-nek az Online része erősen épített a Red Dead Redemption-nek az Online részére (az volt igazából a GTAO demója).

    Amire viszont én is kíváncsi vagyok azok az eladások, ugyanis az RDR2-höz képest jelenleg így áll.

    Ugye a GTA V 2013 szeptember 17-én érkezett meg akkor még kizárólag PS3/X360-ra október végére ~30 millió ment el belőle.

    A 2014-es új generációs kiadásig kb. 33-34 millión állt már (viszont itt közben már a jelen generációs konzolok egy évesek voltak).

    2014 végére 45 millión állt az eladás (10 millió ment el PS4/One-ra)

    2015 március végig 52 millió (ugye a PC-s kiadás ezután jött)

    2016 március végéig 65 millió

    A RDR2 esetében már írtam, hogy ugye a játék október 26-án jött ki. Az előrendelésekkel és az első pár napi eladással együtt október 31-ig 17 milliót adtak el belőle (az előző RDR-t kb. 16 milliót adtak el a mai napig). December 31-ig 23 milliót adtak el, május végig 24 milliót míg augusztus végig 25 millión állt a játék eladás. Mivel az utóbbi pár hónapban már nem nagyon van a top 10 eladott játék között (ez annak tekintetében érdekes, hogy egy hónapja jött ki egy elég nagy Online update), szerintem jelenleg maximum 26 millió körül állhat az eladás.

    Ráadásul a játékosok 25% vitte ki csak a sztori módot (online-ban is a 10-es szintig csak a játékos alig ötöde). Vagyis ennél a játéknál nagyon érződik, hogy az eladások java részét valószínűleg a hype vitte el ( pl. GTA V fejlesztőinek a játéka). És ezt az elméletet erősíti a nagyon sok csalódót játékos is. Ugyanis náluk nagyon érződik, hogy mást mást vártak, mint amit kaptak.

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Sinesol #519 üzenetére

    Ezt neked írom, de alapvetően a többieknek is kérdés.

    Ugye ez a GTA V hivatalosan megadott gépigénye

    Minimum System Requirements:

    -OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
    -Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
    -Memory: 4GB
    -Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
    -Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
    -HDD Space: 65GB

    Recommended System Requirements:

    -OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
    -Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
    -Memory: 8GB
    -Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
    -Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
    -HDD Space: 65GB

    Az itt megadott ajánlott gépen, milyen minőségben fut a játék (sztori részre értve, mert ugye az Online-t sajnos más is befolyásolja, hiába gyengébb benne a grafika). Ugyanis az RDR2 gépigényét részben ehhez kellene hasonlítani, hogy a Rockstar szerint mi számít ajánlottnak.

    VTom: Ez egyértelmű, ezért se emeltem ki ezt. Viszont pont arra akartam célozni, hogy valószínűleg PC-n is sokan csak azért veszik meg mert Rockstar játék meg jó kritikákat kapott. Illetve nem hiszem a PC-s játékosbázis körében sokkal nagyobb arányban lennének a konzolosokhoz képest azok akik western témájú játékok rajongói.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz Create. #534 üzenetére

    Azért a GTA V egy 5 éves játék aminek az alapjait X360/PS3 adja. Vagyis szerint ha arányaiban nézzük akkor az ajánlott itt is arra lesz elég mint GTA V-nél. Vagyis a 1080p/60fps medium beállítás.

    Mert bár ez alatt is a R.A.G.E. engine van, de annak egy újabb kiadása.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz ribizly #581 üzenetére

    Ez nem tudom, hogy jön ide, mert akkor különbség most biztos nem lesz. Azok a kiadások egy olyan gépre jöttek amikben max. 512 mega memória volt mindenre.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz VincentVG #587 üzenetére

    Elrendelésben most akciósan a Special Edition 19 999 Ft, az Ultimate meg 24 999 Ft

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz VincentVG #589 üzenetére

    Október 22-ig a Standard kiadás azért nem érhető el, mert annak az árán van a Special kiadás. Ahogyan a Special kiadás árán van az Ultimate kiadás. Vagyis 23-tól 19 999 Ft lesz a Standard, 24 999 Ft lesz a Special és 28 999 lesz az Ultimate

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

  • negyven2

    veterán

    válasz ribizly #593 üzenetére

    A Prémium kiadás önmagában nem létezik. Részemről volt egy félreértés a Rockstar Newswire cikkben írtaknál, ugyanis most először írtak róla ilyen megnevezésben (ill. a Twitter bejegyzésben is csak annyi állt, hogy a a játék kiadásai majd ingyen felfrissítőek lesznek Prémium kiadásra).

    Nos a Prémium kiadás ebben az esetben a játék Special/Ultimate kiadását jelenti. Vagyis a Standard kiadást lehet Special-ra frissíteni ingyen (pontosabban Standard áron lehet megvenni a Special-t). illetve a Special-t lehet ingyen frissíteni Ultimate-re (vagyis a Special kiadás áráért lehet megvenni az Ultimate kiadást).

    Ami érthetően le van írva a hivatalos bejelentésnél. Amit vagy csak felületesen olvastam el (mint hogy mindegyik választható játék jár, nem csak 2), vagy megint módosítva, javítva lett a cikk ahhoz képest amit először olvastam (amire már volt pár példa náluk). Bár valószínűbb az előbbi.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák