Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • munnergep

    senior tag

    válasz Воланд #38 üzenetére

    Mert az androidnál egy jobban optimalizált rendszerről beszélünk. Pl. Lumia 520. Kipróbáltam, de akadás mentesen ment rajta az oprendszer. Nekem van fejlesztésre egy 620, de sosem akadt még. Olcsó készüléken jelen állapotban jobban használható a wp8 mint a droid. Kevés az alkalmazás? Csináljon a Microsoft egy kampányt fejlesztőknek ne a vásárlóknak, meg ne más telefon fikázásából éljen.

    Lényeg: kiadnak egy nokiát androiddal. Ki a fene fogja megvenni a lumia 8/9xx modellt wpx-el, ha van nokia androiddal? Nem tudom értelmesen megfogalmazni, de a "nokia androiddal" az már fogalom lett mióta wp mellett döntött a Nokia. Minden második komment itt arról szólt, hogy miért nem droidot tesznek rá?

    Bocs, hogy nem tudom már normálisan megfogalmazni, mert éccaka' meló volt és kicsit fáradt vagyok.

    Ui.: Ha nagyon gagyi készülékekre rakják és agyon optimalizálják, akkor nem szóltam. Ellenkező esetben saját maguknak állítottak konkurenciát.

    [ Szerkesztve ]

    "I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

Új hozzászólás Aktív témák