Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    huhh... nem tudtam a válaszokat teljesen értelmezni, arra válaszolok, amit ki tudtam belőlük szűrni:

    1. a BB egyáltalán nem bukott rendszer, nekem is volt torch 2 meg 9900 bold, nagyon is jó.
    a qnx-el még jobb lesz, csak nagyon sokat csúsznak, év vége előtt kellett volna jönnie nagyon jó speckókkal, simán tarolt volna... (addigra leül a wp8 meg i5 láz)

    2. de, van olyan, aki live-tile-t szeretne widget meg ikonok helyett. miért ne lenne? csakhát kevés a jó alkalmazás wp-re, nincs rendes multitask / push és csak egy ie van. igen, ezért nem rendeltem elő wp8-as telót eddig.

    3. az ismerőseim közül azok vesznek iphone-t, akiknek fontos a megbízhatóság és a sebesség. ios6-nál ez kis (nagy) csorbát szenvedett és elkezdett közelíteni az android felé. ( wp gyorsaságban kb. most a legjobb)
    applenél ha kihozza az ipad mini-t, reszeltek a prémium image-nek...

    szerk.
    4. igen, majdnem lemaradt, az összes okosteló már csak megszokásból viseli a telefon nevet, már inkább szórakoztató elektronika. ki milyen pluszt tud emellé adni, attól a függ a fogyasztók vásárlása.
    (mert ne mondd, ha van 6-7email címed amit figyelned kell napközben, esetleg válaszolni, doksikat kezelni, hogy nem jönne jól egy nagy kijelzős, instant-mail-es, erős hardveres telefon..? :U )

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák