Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Jhonny06 #30 üzenetére

    sok dologra rá lehet amúgy fogni, hogy csak időelbaszás... akár az olvasásra, horgászatra és bulizásra is... inkább a mérték az, ami a fontos: miből-mikor-mennyit... a tiltás semmiképp sem jó, mert elég erős motivációként működhet :K

    olvastam pár éve egy érdekes kísérletet, ahogy a fater 4éves korától szépen átvezette a gyereket a játékok/konzolok generációin... ez túlzás azért, de lehet belőle ötleteket meríteni... (mondjuk ha hc gamer akar lenni a gyerek, a legjobb úton jár :D ) ...én egyelőre úgy tervezem, hogy beszerzek majd egy snes classic mini-t és ha elég idős lesz a fiunk, azon kezdünk mario-val meg hasonlókkal (ez nekem is kimaradt anno és nem arról szólna az egész, hogy "üljön a gép elé játszani", hanem közös időtöltés...), de emellett egyéb közös programok is kellenek, amit szívesen csinál: pl horgászat, gitár, stb... (sok olyan dolog van, amire anno anyagi keretek miatt nem volt lehetőségem, viszont most próbáljuk ezt majd neki megadni)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák