Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bacsis #167 üzenetére

    na, akkor szerencsére már kifelé jöttök belőle... itt nekem meg fiunknak éjféllel oldották fel a karantént, asszony megy 26-án tesztelt pozitívat és legközelebb holnap egyeztet telefonon a háziorvosával... annyiból jobban van, hogy nem tör rá naponta többször a brutális fáradtság (csak néhány enyhébb hullámban), viszont szagokat/ízeket nem érez továbbra sem rendesen (talán picit javult neki, de tegnap is reggel jobban érzett mindent, estére pedig újra semmit) és a fejfájása megvan (amit pár szem gyógyszer lerendez) ...láza továbbra sincs, annyi hogy a köhögés és torokirritáció miatt néha hányingere is van... én bízok benne, hogy az orvos továbbra is táppénzen tartja, hogy csak 100%osan mehessen dolgozni (nem hiányzik, hogy most összeszedjen még valamit)

    ui: ma reggel futottam egy bolt-kört és felkészültem rá, hogy jöhetne a köv karantén is :D most a sör sem maradt le a listáról...

    annyiból jó volt ez a karantén, hogy megtanultam kürtőskalácsot sütni

    ...és tejes kiflit: (boltit innentől szerintem nem fogok venni, mert anyagköltségen 150-200ft-ból sütök 8db-ot kb 1.5 óra alatt, amiből 10-15 perc összegyúrni, a maradék időben pedig kel-sül)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák