Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz <Adamsky> #31 üzenetére

    A telefonod kijelzőjén megjelenik az android auto felirat aztán a kijelző kikapcsol. Ezután a telefont fel tudod ébreszteni a szokásos gombokkal amivel amúgy is tennéd ilyenkor megjelenik az AA logo meg ilyesmi, de egy felfele húzással fel tudod oldani a kijelzőt. ilyenkor bejutsz az alap loaderedbe és tudod használni a telefont teljesen.

    Egy kivétel van, ha a waze fut az AA-n akkor a telefonon nem tudod megnyitni.
    Ez azért nem jó, mert a keresést nem tudod használni menet közben mert AA-n nincs passenger mode.

    tapasztalt note 8 és s7edge-el.

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

  • Gomez86

    őstag

    válasz <Adamsky> #48 üzenetére

    Ami nekem hiányzik leginkább (a passenger modeon kívül) az az hogy nem tudod elkülküldeni az ETA-t valakinek. főleg úgy érthetetlen ez hogy waze már 1000 éve tudja sőt azóta a google maps AA verziója is :F

    Bezzeg pontosan meg tudod mondani hogy hol van a kátyú az úton.... Waze-t kizárólag a trafipaxok miatt használom amúgy a google maps jobb szerintem így AA-val.

    Amúgy videokból sok minden ki fog derülni, de amikor használni kezded akkor lesz igazán egyértelmű hogy mivel ez egy rétegtermék így a szűkös felhasználói piac miatt eléggé gyerekcipőben jár.

    Ha van még célzott kérdésed írj nyugodtan privátot, ne bántsuk itt a topicot. De ez engem is nagyon érdekelt (AA) ezért (is) választottam ezt a konfigurációt annó.

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák