Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Reggie0 #225 üzenetére

    Igen, akartam írni, de közben leesett, hogy nem mindenkinek van ncore felhasználója, vagy megint vannak, akik nem értik, hogy ez miért gond, de ugye azért, mert nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek tetszik ugyan az, viszont ezért nem kell lepontozni a másikat és így tovább, de egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy ahová többen is azt írják, hogy nézhetetlen, az tényleg az és nem azért, mert olyan kategóriájú, hanem mert olyan minőségű (pl. az Asylum filmek), persze vannak a rózsaszín szemüveges emberek, akiknek mindig minden jó, még a szar is, aki meg mást mond, az hülye meg szar, ezért is mondtam, hogy hatalmas baromság a karmarendszer, mert sajnos nem mindig a normálisabb csoport van többségben.
    Erre egyébként pár film/sorozat is remek példa ha már itt tartunk, mint a hülyék paradicsoma, vagy az Avenue 5, utóbbit sokan nem értették, mármint hogy mi a lényege, ezért leszarozták meg ilyesmi, pedig egy elég jól kidolgozott komoly társadalmi kritika, de bocsi az offért, befejeztem.

Aktív témák