Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dagidög

    senior tag

    Lehet, hogy valamiről lemaradtam, de miért is marad ki az i3-ból a Turbo Boost? :F

    (#6) Abu85: Erről az OpenCL skálázásról tudsz nekem linkelni/küldeni valami linket?

    (#10) Abu85: Vannak konkrét címek? Kissé szkeptikus vagyok, mert már a Dirt valamelyik részéről volt beharangozva, hogy fizikai gyorsításokra használja a GPU-t, közben meg konkrétan egy fejlesztő jelentette ki, hogy nincs szó semmi ilyesmiről.

    [ Szerkesztve ]

  • Dagidög

    senior tag

    válasz Viktor77 #11 üzenetére

    Valamit összekevertem.

    (#16) Abu85: Szép anyag, át is futottam, köszönöm. Viszont egyre kevésbé tudom hogy milyen lejátszót lenne érdemes használni - melyik használ fejlettebb algoritmusokat, jobb a minősége, terheli a rendszert kevésbé. Régen nagy VLC-s voltam, mert lejátszik mindent és ingyenes, a Splash Pro-ban viszont a kezelőfelület nagyon nyerő és van beépítve FPS interpolációs fícsör (vagy mi a szösz).

    (#19) Ł-IceRocK-Ł: Én meg Ivy és Trinity között gondolkodom, már mindkettőnek egész jó GPU-s teljesítménye van. Sandynek sajna még nem meggyőző. Így utólag látom, hogy neked meg pont ez lényegtelen. :D

  • Dagidög

    senior tag

    válasz stratova #43 üzenetére

    Rátapintottál a lényegre, pont ez a kettő érdekelhet. :D

    (#48) Ł-IceRocK-Ł: Inkább osztogatják egymásnak a pofonokat, alkalmazásfüggő. A Phenomot meg ugyebár tuningolni is lehet.

    (#49) stratova: Tőled meg nem fair, hogy a Phenom II x4 család legerősebb tagját rakod be, mivel nem egy árkategória.

    Mindkettőtöknek: ez egy egész jó összehasonlítás két majdnem azonos árú proci között.

    (#55) Balika911: Nálam pont egy Phenom II B55 szalad alulfeszelve egy Ninja 3 társaságában (ami hajszál híján hozza a Mugen 2-t) és így egyszeri próbával hasonló megoldással, mint a Tiéd, olyan 6xC-on állt meg terhelés alatt. Nem szabad készpénznek venni, mert régen próbáltam. :)) De mivel szeretem, ha hűvös a proci, ezért nem szórakozok ilyesmivel, inkább legyen rajta halk venti. Mindettől függetlenül az i3 2100 kevesebbet fogyaszt és ezáltal hűvösebb.

    (#61) csucsbicep: Néhányan a hozzászólók közül még nem tudják, hogy már kiadták az Ivy-t. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák