Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Az a baj, sokaknak fingja nincs az egészről, mit hogyan tüntessenek el, vagy nem érdekli a dolog őket.
    Nálam is rengeteg gép megfordul, de eddig eszem ágában sem volt belenézni a mappákba, hogy mi van bennük, vagy a böngésző előzményeibe / tárolt jelszavaiba.. Ha így lenne, fél Dunakanyarnak tudnám az életét.
    Mappák megnyitnak, látom van benne valami, csinálok egy új mappát, másolás (régi vinyóról vagy régi rendszer) és ami kell majd ő kiválogatja magának. Ha meg nem tudja a jelszavait, mert 3 év alatt 13^3-on oldalra beregisztrált, és azok törlődnek, hát sajnálom..
    Én nem fogom szinkronizálgatni a dolgait.. Aztán meg engem kérdez, nem tudom hogy lehetne ezeket vissza állítani, mert kellenének.
    Ha olyan, sokszor szoktam adni egy pendrive-ot az illetőnek ha nincs, mentse ki az adatait ami kell, utána adja oda nekem a gépet, de én nem variálok vele hogy átnézzem a 34571 mappát, vajon mit hova menthetett.
    És, még hogy mással is megosszam.. Mindenkiinek a saját dolga mit tárol az eszközökön, a felelősség úgy is őt terheli ha bukik. Én ez miatt nem fogok jelenteni semmit senkinek, mert sem érdekem nem keletkezik belőle, sem rosszat nem akarok a másik embernek.. Én sem szeretném, ha turkálnának az én mappáimban mások.
    Pedig olyan dolgok meg amúgy sincsenek a telefonomon, vagy a gépemen ami miatt bármikor is bajba kerülnék..
    486dx2 óta először kellett szervizbe vinnem a gépem, mert nem jöttem rá mi a random kék halál oka, és a környéken nem volt senkinek még olyan gép, amiből tudtam volna alkatrészeket pótolni kiszűrjem a hibát.
    Így egy üres ssd-vel le a szervizbe, azt oldjátok meg. A többi vinyó gépből kiugrik, minden alkatrész sorozat szám lefényképez, nehogy valami cserebere legyen menet közben. És csinálja meg az aki tudja mi is a baj...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák