Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Puma K #38 üzenetére

    "Rendszerezés tessék: F:\Zene"

    Ha hiszed, ha nem, nálam is mapparendszerbe vannak rendezve a zenék.
    (A sok okos azt hiszi, hogy iTunes-al csak a program által lehet menedzselni a zenéket a winyón :) )

    "Hangulatomnak megfelelően olyan online rádiót hallgatok amihez kedvem van vagy ha már a gépemen lévő zenék közül akarok hallgatni valamit akkor benyomom hogy össze vissza lejátsza a zenéket és annyi."

    Értetlen vagy.
    Mond meg a WinAMP-odnak, hogy adott előadó, adott műfajú zenéit szeretnéd hallgatni, esetleg megadott időszakból, vagy egyszerűen válogasson véletlenszerűen a kedvenc zenéidből.
    Ja nem tudod, bocsi.. Nem tudom miről beszélünk..

    "Jah megértem az iTunes a lusta embernek való a Winamp meg azoknak akik szeretik maguk eldönteni mit akarnak hallgatni."

    Pont a lényeget nem értetted meg ezek szerint :D
    Az iTunes-ban én dönthetem el, hogy mit akarok hallgatni, WinAMP esetén meg nem, mert csak fix playlistekkel rendelkezhetsz, vagyis éppen a lustáknak való :D
    Tudod, ha azt akarja az ember, hogy az iTunes a keze alá dolgozzon, azért tenni kell, ki kell tölteni a számok adatait, albumokba rendezni, borítókat, dalszövegeket tölteni stb.
    A winamp-al meg csak lejátszod az ömlesztett zenédet és kész. Szóval, ha lustaságról beszélsz, akkor a saját házad táján keresgélj :D

    "Na és mi van az iTunes-al ha olyan a hangulatom hogy mindent színesnek akarok látni? "
    Bocsi, de az ilyen ostobaságokból már sok éve kinőttem.
    A színes, szagos skinek gyerekeknek való parasztvakítás, engem hidegen hagy.

    "Akkor te úgy csinálod hogy megnyitod azt a rohadt ronda iTunes-t majd beállítod a hangulatodat majd leteszed a dokkra és csak hallgatod a hangulatodnak megfelelő zenét és aznap egyszer nem váltasz zenét vagy állítod át a hangulatodat."

    Sajnos én már kinőttem az iskolapadból, így nekem dolgoznom is kell, nem érek rá egész nap zenét hallgatni, mint Te :D
    Abban az 1-2 órában amikor meg igen, akkor szeretem eldönteni, hogy mit hallgatok, nem más előre elkészített listáit szolga mód követve.

    "Én nem lennék sznob. "

    Nem, nem vagy sznob, csak még nagyon fiatal.. Majd kinövöd... :D

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák