Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knight666

    aktív tag

    Valószínűleg nekem is a légtömegmérővel lesz gondom. Egy folyóiratban találtam rá tippeket. A diagnosztika elvileg egy pontos multiméterrel is megoldható és házilag is meg lehet próbálni a javítást: "Helyezzük az érzékelőt egy éjszakára motortisztítóval telt edénybe. Feltételezve, hogy az érzékelő filmrétege csak elszennyeződött és nem szétszakadozott. A másik módszer szerint az érzékelőt vízsugárral jól mossuk át, majd kamrás kemencében 80°C-on, 20 percig szárítsuk. Figyelem! Ne bántsuk az elektronika belsejét! Ha a szenzorelemek felépítésére gondolunk a nagy érzékenységű mérőfilmmel és az elektronikus alkatrészekkel, teljesen egyértelmű, hogy elfogadjuk ezt a figyelmeztetést." Ilyen hidegben nincs kedvem vele szórakozni, de majd tavasszal megpróbálom ellenőrizni. Addig is lehet, hogy beszerzek én is egy ilyen BT-s interfészt. Bár ezt a 'szívja az akksit' dolgot nem értem. Ezek szerint akkor is kap feszt a csatlakozó, ha nincs gyújtás? Ha igen, akkor elvileg akár át is lehetne kötni, hogy ne kapjon, nem?

Új hozzászólás Aktív témák