Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz G4bi89 #48 üzenetére

    Hagyd. Nem tudja mire valo egy okostelefon. Igen, egy 512mb rammal "megaldott" telefonnal realis lehet az a felhasznalas amit o elonyben reszesit, de mar mas szelek fujnak. Az hogy egy 3 giga ramos telefonon kb. a szines kijelzo appot is kilone ha lenne, es fekete-feherbe hasznalna a telefont, haaat. Ha neki igy jo. ;]
    Bar csak hogy megjobban raalapozzak a Samsung hater jelzore: ha Samsungom lenne, lehet en is igy hasznalnam. :DDD

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • guriga1234

    addikt

    válasz G4bi89 #48 üzenetére

    "egy viber,messenger és társainak kell, hogy rezidensen fussanak" - egyiket sem használom. Sőt, fb-ot sem.

    "ha nem zárod be nem fogyaszt semmit mivel egyfajta "hibernált állapotba" (vagy nem tudom mi a jó magyar kifejezés erre) kerül az amit a háttérbe raksz de nem használod, csak a ramba marad" - vs "nem kell bezárni majd bezárja a rendszer ha elfogy a ram és kell neki. Kivéve persze ha beragad és meríti a telefont, mert sajnos vannak szarul megírt app-ok" - ugye?

    Alapvetően nálam a telefon egy sokadlagos eszköz, amit akkor használok, ha éppen telefonálnom kell (és nem vagyok otthon), illetve ha valamilyen szolgáltatására van szükségem (és nem vagyok otthon).
    Ha otthon vagyok, sokkal kényelmesebb eszközeim vannak a telefonhoz képest, legyen szó akár telefonálásról, böngészésről, zenehallgatásról, filmnézésről, olvasásról, játékról, stb. Akinek nincs semmilyen más eszköze, vagy netalán a telefonja jelentené az eszközeinek a csúcsát, annak biztosan mások a szokásai, de az nem én vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák