Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jonyy

    csendes tag

    válasz Adeich73 #582 üzenetére

    Szia!
    Namost nekem ugyan az összeállításom van, mint neked:
    És a gondom pont ugyanaz, mint nálad. Pár 10 másodpercenként kb. 40-50 másodpercenként egy ezred másodpercre megáll a "vetítés" ez nem is annyira zavaró, de tudod az ember azért költ ennyit csúcstehnikára, hogy tökéletes legyen.
    Amiket próbáltam:
    Cseréltem firmware -t régebbire, kipróbáltam a 24p kikapcsolását (na ezt nem szabad, mert ettől szabályosan szaggat), HDMI autot átállítottam az összes módra, USB cuccot is kicseréltem. A kipjavítást kikapcsoltam a TV -ben, HDMI csatit váltottam. Sőt még azt is megtettem, hogy storage cuccokat kihúztam és hálózaton keresztül is megnéztem. És sajnos mindíg csinálja.

    Van egy filmem amivel még nem csinálta: az Űrodüsszeia, de az meg nem MKV, hanem eredeti BD be-ISO -zva. Ennek ellenére én nem az Oplay -ra gyanakszom, hanem a TV -re. Szerintem ez a 4XC6000 Samsung széria úgy szar, ahogy van. Bár képminőségben csak a 1,5Mill HUF -os Luxus kategóriájuk plazma TV veri, igaz, hogy az magasan!!! :(
    De az összes többi LED, meg TFT Lcd TV a közelébe nem jöhet.

    Namost van itt még egy dolog. Nekem TV -nél is csinálja, de ott ritkábban is pl. HD adásoknal még ritkábban, bár ez csatorna függő is. Pl. van egy bizonyos HD Sport adó amin még nem csinálta! De ez azért nem érdekel, mert Magyarország legszemetebb szolgáltatójánál vagyok.

    Ha mégis a Player hibája, akkor arra gyanakszom, hogy amikor a puffere betelik, akkor áll meg egy ezred másodpercre. És mivel a puffer mérete adott rgo mindíg azonos idő közönként csinálja. Deeeeee lehet, hogy ez badarság.

    EZÉRT KÉRDEZEM AZ ITTLÉVŐKET! VAN VALAKINEK MÉG TAPASZTALATA ETÉREN???

    Viszont az a bibi, hogy ez annyira elhanyagolható jelenség, hogy 10 emberből 2 veszi csak észre. Én sajnos maximalista vagyok etéren! :(

    És tulajdonképpen egyszerűen ki lehetne deríteni, hogy a TV, vagy a Oplay. Csak ki kellene próbálni az Oplayet egy Sharp, vagy egy JVC vagy egyéb márkájú TV -n is. De amíg erre nincs lehetőségem titeket kérdezlek!!!

    TV: Samsung 46C6000
    Player: Asus O!Play Air Ver.: 1.18P - Eredeti (Nem moddolt.)
    Storage: Samsung S2 500Gb USB Hdd

  • zsokomo

    csendes tag

    válasz Adeich73 #582 üzenetére

    Üdv,

    nálam egy Philips 32PFL9705-el csinálta ezt, amig ki nem kapcsoltam a tv menuben az összes varázslatos képjavító funkciót (pixelplus és társai)...ezután minden ok lett. Szerintem egy próbát ez megérhet...
    Továbbá youtube HD lejátszásnál is emiatt akadozott (asteroid impact HD)
    :)

Új hozzászólás Aktív témák