Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lord.lakli

    őstag

    válasz Zirowe #486 üzenetére

    Első lépésem volt, hogy admin nevet lecseréltem sajátra és a jelszót is. Nem tudom rövid alatt mit értesz. DDNS-ből melyik hiányzik? Asus mellett legalább 8 ddns szolgáltató van. Teljesen custom tényleg nincs, de eddig gyári fw-en nem is igazán láttam sehol sem.

    (#487) Rudi50 : neked is köszönöm. VPN kapcsolatot fel tudod építeni? Gépeden engedélyezted remote desktoppot? Mit jelent, hogy nem tudsz kapcsolódni? VPN-el csak a belső hálóra mész be. Azonos IP tartományban van a gép és a vpn-en bemenő gép?

    [ Szerkesztve ]

  • Zol77

    aktív tag

    válasz Zirowe #486 üzenetére

    Megnéztem amiket írtál.
    Az admint-t simán engedte hurkagyurka-ra cserélni, a jelszónak meg a virsli123456789-et is.
    Ettől hosszabbat nem próbáltam.
    A DDNS -ben ott van a 6 legismertebb, + az Asus sajátja. Nekem is volt NO-IP-s, de az Asusét használom.
    A menü (szerintem) nagyon is jó elrendezésű, de ez nyílván egyén függő.

    Rudi50:

    A legegyszerűbb,az Aicloud.
    Belépsz,bal oldalt ott lesznek a csatlakoztatott PC-k,USB-s eszközük,
    majd rákattolsz a PC-re amit el akarsz érni,majd beírod azt a felhasználónév/jelszó párost amivel a PC-re szoktál belépni,és már ott is a PC-d tartalma.
    Ennek ugye feltétele,hogy a PC-d legyen jelszóval védve,meg legyen rajta egy meghajtó megosztva,amit el szeretnél érni.
    Ha belépsz, valami ilyet kell látnod:

    Innen már tudsz le/fel tölteni , fájlokat megosztani (akár 1 órára,1 napra,1 hétre,1 hónapra,Te döntöd el,meddig éljen a link) , vagy akár videót nézni,vagy zenét hallgatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák