Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haematuria

    újonc

    válasz WellnessPepe #21 üzenetére

    Üdv...
    Lehet későn reagálok, de azért válaszolok:
    Először is: van netes előfizetéses tarifacsomagod, amire lehet építeni ez ügyben? Mert ezen a telefonon nincs wlan.

    Ha van netes előfizetésed akkor az X-press böngészővel felmész a Facebookra, megkérdezi, hogy kell e a mobiltelefonos Facebook alkalmazás.ott le kell tölteni és nagy valószínűséggel az alkalmazások mappában ott lesz. Néha frissítik olyankor újra X-pressen keresztül kell belépni és még egyszer letölteni...ilyenkor lecseréli automatikusan a korábbi verziót.

    Én amúgy a telefont azóta megszoktam, megszerettem. Persze a szutyok fotóteljesítménye továbbra is idegesít néha, ha tényleg jó lenne valamit megörökíteni. Ami hibát még felfedeztem: Ha a telefonon keresztül nézem a képeket, úgymond duplikálja azokat! Baromi idegesítő, valamikor tizet reprodukál, magyarán mintha osztódnának a fotók. Ja érdekes visszanézni a képeket pc-n...lilába borult, pixelhalom a monitoron, a telefon kijelzőjével megegyező kis méretecskében. A videója meg egy vicc...szóval ez a telefon tényleg csak azoknak jó, akiknek sok naptárbejegyzés, sms, beszélgetés és a két sim az igényük, és nem hajlandóak simogatós telefonhoz érni. (mint én)
    Hogy még tovább szapuljam a kis telefonomat: kaka a beszélgetés hangminősége is:)
    Szóval aki ilyesmit vesz az csodát ne várjon...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák