Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    Nálam nem volt gond a beállításokkal. Szépen feltettem mindent maxra.. Sajnos a grafika így se volt meggyőző.. Elég "tákolt" kinézete van helyenként durván elnagyolt textúrákkal. Az irányítás és menürendszer szerintem kritikán aluli egy normál játékhoz képest. Ha valamihez kéne hasonlítani a menüket akkor LFS-érzésem volt, de ez még annál is jóval gyengébb. Logikátlan és esztétikailag sem megfelelő.
    A katona ha fut, akkor a fejlóbálásától nem lát az ember semmit.. jó ezen is lehet állítani, de minek kell egyáltalán ilyet beletenni, ha nem fokozza a realitásérzetet? Ha fegyvert veszek fel a kiképzésen a katona a láda elé hasal, ahol nem történik semmi, majd kisvártatva felkel és előhúzza a semmiből a fegyvert... Ha beültem egy járműbe azt belső nézetből vezetve jobbra balra kilengett ok nélkül és szinte képtelenség volt precízen irányítani és ehhez hasonló finomságok mindenütt.. Van benne ejtőernyős ugrás is, de az is minősíthetetlen akár egy arcade GTA-s ugráshoz képest is..
    Az első részt nem próbáltam, de gondoltam, ha már ott pach-ekkel kiforrotta magát a játék akkor egy második résznek nem lesznek ilyen gyermekbetegségei, tévedtem.
    Játékélményről ezek után nem is nagyon lehet beszélni. Egy küldetést indítottam, de csak szenvedés volt és meg se közelítette egy komoly kiadó által hozott harci élményt. Ment is a kukába, pedig jó sokat vártam mire lejött és kipróbálhattam..

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák