Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SZACSKO

    tag

    Sziasztok!

    Karira vettem egy G9 80-ast, a probléma nálam is jelentkezett, engem zavart, akárhol értem hozzá, jelentkezett a gyűrűzés.
    Aztán egyszer csak egy függőleges rózsaszín vonal - 1 mm széles - jelent meg a képernyőn, mikor a 3G modemet betettem.
    Elvittem a szervízbe, hogy cseréljék ki újra, de azt mondták, javítják, amit kifogásoltam, lévén egy vadiúj készülékről lévén szó...
    Tegnapelőtt hívtak, hogy nem tudják javítani, kicserélik, ez még nem történt meg.
    Elég sokat tesztelgettem, mielőtt visszavittem, és hát bizony - eléggé melegszik. 3 g modemmel 5 óra után már szinte forró a hátulja. de az aksi legalább jól bírja.
    Amúgy ezt a gyűrűzéses problémát (+ a pixelhibát)- mely úgy látszik, mindenkinél jelentkezik - + a melegedést leszámítva nagyon korrekt kis cucc, ha ez nem lett volna, maradéktalanul elégedett lennék, a képernyője gyönyörű, és minden iszony gyors rajta.
    Ha a pénzt kapnám vissza, akkor is ezt venném még egyszer, mert ár/árték arányban szerintem a legtutibb.
    Viszont: aki tud, segíthetne: tokot és kijelzővédő fóliát égen földön nem találtam, pedig szinte mindenhol megnéztem, mindenkinek írtam, aki szóba jöhet...
    Valakinek esetleg sikerült találnia?
    Köszönettel - SZAcSKO

Új hozzászólás Aktív témák