Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz whYz #1065 üzenetére

    Ezt nevezik szabad versenynek. Olyan nincs hogy felvásárolnak mindet, aztán sokszoros áron eladnak. vagy ha igen, akkor egyre rövidebb ideig. EGyszerűen azért, mert ami "megéri", arra egyre többen ráállnak. Ettől még persze az aktívabb időszakban szépen felmehetnek az árak. De inkább akkor szaladnak nagyon el, amikor épp kevesen vannak bent. Aki fejleszteni akar ott és azonnal, annak kisebb kínálatból kell választania és gyakran kifogy a berakott item.Mivel azonban a "termelés" rugalmas és magasabb áron egyre kevesebbet vesznek egy szint felett, így nem lehet bármit bármennyiért elsózni. Persze ettől én is kerestem eleget a scrollokon. Volt olyan is, hogy drágább volt a sunpoint/moonpoint mint a belőle készült upgrade tekercs. Néha bejön, néha nem. Azt hiszem 63 gold volt a maximum amit armor regrade scrollért kaptam: Azt is amcsi szerveren. Vagy 67?

    Másnál is ugyanez megy. Ami kevésbé ismert módon állítható elő, vagy kevés van belőle, de kell, az drága lesz. Aztán megismerik és beáll az ár, vagy lemegy a fenébe. Ilyen a legtöbb növény és állat. Ami nehezebben elérhető az marad tovább magasan, de az is beáll egy idő után. A méz is hogy lement. Néha már 55-60 silverért megy.
    Eleinte a lunarite-on lehetett keresni. Akkor a garden powder olcsó volt. Később az alkimista cuccokon és máson amin volt belépési korlát (adott szakma szintje). A beehive és a queen bee is jó üzlet volt múlt hét közepéig kb. Semmi extra nehézség nincs az előállításában, de sokan iszonyat lusták utánajárni. A specializáltabb craftolt itemeken is sokat lehet szakítani, de az picit lassabbnak tűnik, meg rizikósabbnak is. No, majd meglátjuk.

    (#1066) CactuS
    Az nagyon pöpec: :D
    Grimhastban volt befagyásom hasonló, de akkor az egész gép elszállt. Hang ment, kép állt. Kilőni se tudtam.
    A suska az lehet szabályosan is. Többen craftolnak nagyüzemben. Abból sokat lehet nyerni. Már ha sikerül a jó cucct eladni. Nekem most 1350 goldom van. Ha leszállítom a sajtot lesz 3500. Mindezt úgy, hogy napi 100-150 gold azért gyakran elment a worker potira. Erőteljes fejlesztés megy, no :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák