Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debrejo

    senior tag

    válasz janos68 #10 üzenetére

    Te is ott fogsz sátorozni a trémobil előtt napokig, nedvesedő bugyival? ;] just a joke...
    @everman: részben egyetértek, részben nem.
    .."semmivel sem kerül többe, mint egy friss Androidos csúcsmodell..." ez stimmel
    "...csak ez tartja az értékét és nem kell hónapokig barkácsolnod vele, hogy megfelelően működjön. ..." értéktartás stimmt,hónapokig barkácsolás nem. Csak a legkockább androidosok barkácsolnak hónapokig a telefonjukon, ők direkt azért veszik a droidot, mert ezt szeretik csinálni. Én speciel 1-2 havonta cserélek romot, a régebbi stabilt az újabb stabilra.
    "...a gyártó magasról tojik a fejedre, nem javítja a hibákat és nem kapsz újabb szoftvert sem...." nem mindegyik, és e téren is van fejlődés, ezt te is tudod.
    ..."Samsungnál be tudnám nyújtani a számlát azon órák után, amit romokkal való barkácsolással kellett töltenem, hogy valamelyest használható szintre hozzam ezt az ipari hulladék SGS-t, akkor a készülék sokszorosát kéne visszafizetniük..." már csak az a kérdés akkor miért vetted meg. Tudom, olcsó volt, meg kellett valami míg megjön az ötös, de ha már ekkora fos az android, miért nem symbiant, vagy ha az még fosabb, miért nem wp7-et vettél, nem értem...

Új hozzászólás Aktív témák