Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendegouz

    csendes tag

    válasz GALARDO #88 üzenetére

    Remélem az az új kampányról beszélsz, hogy az I4S sorban állnak és oda mennek a S2 ök mutogatni a készülékét.:) Azzon én is behaltam, mert ha egy valaki kiis állt volna miatta akkor még érthető is lenne. Viszont azt nem értem samunak miért akkar iphone hoz hasonlítani? A samu bada rendszert tett le az asztalra, másol, és még se sikerül neki annyira össze tologatnia. Iphone a suportja fényévekre veri samut, de akár bármely szolgáltatót is beleértve. Hihetetlen, hogy még egy 3GS is többre megyek, mint ezelött 3 évvel kiadott samuval. Szóval ha olyan oprendszerrre lenne és azt támogatná is 3 4 évig tuti befutó lenne és hab a tortán még olcsóbb is lenne nagyon megcsappanna az ájphon, de így csak ássa maga alatt a fát.:) És csak egy kerek mosolyra fogja futni nálunk normális gondolkozó embereknél.:)
    A harmadik, hogy kimit szeret benne. Aki meg fikázz az csak irigy ember életben is. :Y

    Nomeg ha perel apple valami miatt ahhoz senkinek semmi köze, mert az Ő szellemi munkájuk fekszik benne. Kocsis témát felejtsük el, mert ott másolak egyik a másiktól. Pölö szutyok opel egymásról másol mégis opel minőségi darabot ad ki. Ez azért jó, mert szutyokban könnyeben halsz mint opelban. Igaz ha 100al mész bele akkor már tökmindegy melyikbe ültél.:)

    A satirozott montázs képet meg én személyesen nem hiszem el, mert ezzel tuti hogy bunda gyanus. Ennyire meg ŐK se hülyék, hogy ezzel perelne apple. Szóval nálam még sántít is a dolog, de majd ha hivatalossan is kapok erről tájékoztattást addig csak mosolygok.:)

    [ Szerkesztve ]

  • Ricardo

    félisten

    válasz GALARDO #330 üzenetére

    A vita azon volt hogy nagyon jön a samsung, sok telefont ad el, ezzel komoly konkurenciát állítva az Apple számára. Ezért nem zavarja annyira az adott HTC telefon hasonlósága.
    Erre jött , hogy ez túlzás, mert az eladási adatok stb stb.
    Aztán kiderül hogy mégis.
    Most a két cég okostelefon eladásairól van szó. Az értékesítési "tortában" nem csak S2 és i4s van.
    Ezért küzd ennyire az Apple. A sok lúd disznót győz örök érvényű közhelye itt is érvényes.

  • Jadro

    veterán

    válasz GALARDO #330 üzenetére

    Manapság már másnál sem csak a telefont kapod a pénzedért. Minél feljebb mész a kategóriákban, a telefon önmagában annál kevesebbet ér. minden nagyobb rendszer mögött ott a bolt és a support. Persze nem ugyanolyan mértékben. Egyre több ember nézi komplexen a rendszert és nem csupán a készülékre fókuszál.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák