Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    Na, ma alaposan megnyomorgattam egy iPhone6Plust, egy kollégám a hétvégén jött vissza Londonból, és mikor ma megláttam nála, azonnal lecsaptam rá, és vagy két órán át buzeráltam.
    Az első bemyomás, hogy HATALMAS. Treníroztam magam már előtte, tapogadtam S5-ös és Note Samukat, hogy próbálgassam a méretet, de így is megdöbbentő volt nekem a mérete. Kicsit el is bizonytalanított, lehet, hogy a kisebbet fogom mégis választani... Amúgy nagyon jó a telefon, élőben kézbe fogva sokkal szebb mint a képeken, bár a fúgák nekem így is zavarók voltak. Fotóztam is vele, meg videóztam, nagyon szép képeket sikerült lőni, a céges, grafikai munkákra kalibrált 4K-s monitorokon visszanézve is remekek voltak szerintem. Iszonyú szép a kijelzője, tényleg a legszebb lcd ami ma létezik. A BendGate egy hülyeség, próbáltam hajlítgatni, persze nem nagy erővel, mert nem az enyém volt a telefon, de így is érződött, hogy komoly erőhatás kellene ahhoz, hogy úgy meghajlítsuk, mint a netes képeken, videókon. Mindent összevetve tetszett a telefon, de óriási, valahogy nincs meg az instant get érzés, mert annyival nem jobb az i5S-emnél. Lehet, hogy a sima i6 lesz mégis?

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák