Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz Marquess #1334 üzenetére

    Hát nehéz döntés. A 6s ugye újabb típus a 6 Plus viszont nagyobb. Nekem összehasonlítási alapom nincs, de nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel. Droidról váltottam én is, és egyszerűen álom ez a telefon akku üzemidőt tekintve egy androidoshoz képest. Nekem 2-3 napokat vígan elmegy úgy, hogy nem kell aggódnom, hogy mindjárt lemerül, mert ha délután észreveszem, hogy 10-15%-nál tart az akku még akkor sem kell félnem, hogy estére kikapcsol, mert bőven elmegy még órákat, nem úgy mint a korábbi LG G2-m. Sőt elértem már többször 4 napokat is, persze akkor nem nyomkodtam folyton, csak a legszükségesebb dolgokra használtam.

    Számomra nem volt kérdés, hogy 6 Plus-t vegyek, mert mindenképp 5col felett szerettem volna maradni.
    Visszalépésnek éreztem volna egy 4.7 colos kijelzőt, tehát bármennyire is újabb a 6s nekem az G2-höz képest (ami 5.2col), kicsinek bizonyult. Így egyértelmű volt, hogy mi mellett döntök.
    Szerintem meg lehet szokni hamar ezt a nagy készüléket, én legalábbis nagyon megszerettem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák