Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Ricardo #1563 üzenetére

    igen csak mikor a gmaps meg az igo gyerekcipőben járt, béta allapotban, akkor nem volt mellette erős konkurencia

    épp nezegettem tegnap Jobs interjút: "we cannot make maps, so we partner with people who are best in their field. the partnership with Google.... "

    azt hiszem a Gates vs Jobs interjúban

    2007-ből

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Ricardo #1563 üzenetére

    "Jobs korszakban" már az utcákat rónák a térképért felelősek centivel és ceruzával, amíg jó nem lesz...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • zord01

    senior tag

    válasz Ricardo #1563 üzenetére

    Az első része igaz. Az Apple (l)userek szeretik hangoztatni, hogy az Iphone tökéletes.

    Azzal viszont nem értek egyet, hogy a Jobs éra alatt ez nem fordulhatott volna elő. Neki is volt antenna-gate, előtte meg a frontpanelen fellelhető egyetlen gomb szarakodott.
    Egyfelől.

    Másfelől. Szerintetek Jobsz nem tudta már előre (szerintem 2-3 évre, de) legalább egy évre, hogy milyen lesz a termék??? Ugyan már. Ezt a telefont még simán akkor kezdték fejleszteni, mikor élt. Tuti tudta ő, hogy milyen proci, milyen kamera, milyen burkolat lesz benne, és szerintem azt is tudta, hogy Google-Off lesz, pillanatok alatt. Ha most élne, ugyan olyan lépéskényszerben lenne, mint most Cook volt, és mivel (a legendákkal ellentétben) nem maga SJ tervezte, programozta, és egyesével gyártotta az Iphoneokat, így nyilván az sem változtatna semmit, ha élne. X ember Y munkával Z idő alatt tud végezni. Gondolom eredetileg csak egy év múlva jelent volna meg a saját térkéük, ezt lépéskényszerből előrébb hozták. A munka attól nem gyorsulna fel, ha SJ még élne. Az max attól gyorsul fel, ha több embert vesznek fel. Az meg több pénz, több kiadás. Arról nem is beszélve, hogy bizonyos esetekben az több ember sem megoldás, mert több idő megy el a projektbe való akklimatizációjukkal, mit amennyit hirtelen nyernek velük (rövid távon).

    Ha menni kell, hát menni kell... Ezen egyszerű törvény alapján SJ is simán meglépte volna ezt.

    És nincs is ezzel semmi baj. Csak akkor nem úgy kell tálalni, hogy "simply the best"
    (Bár ez még pont SJ öröksége. Mármint, hogy baszottul semmit el nem ismerünk, mert mi és a termékeink tökéletesek vagyunk. És aki Applet használ az is. Ez a Brand része.)

    Az hogy a sok alma fan meg hogy isteníti a fétistárgyát, az már legyen az ő bajuk.

    HIbátlan termék nincs, de ettől az Iphone még fasza kis cucc, egy ilyen térkép dolog nem a világ vége. Jövőre már simán cool lesz.

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Ricardo #1563 üzenetére

    Nekem ha minden igaz, holnap erkezik meg a telefonom.

    A fastes meg nem a keszulekek 100%-at erinti. Rendben van a neten par tucat kep, amin latni lehet, hogy karcolodik vagy kopott mar. Eladtak tobb millio darabot. Mivel tomeggyartasrol beszelunk, a selejt belefer, hiszen mint mindent, ezt is emberek gyartjak.

    Ez hasonlo lesz majd mint az antennagate, amirol utolag kiderult, hogy a keszulekek kevesebb mint 1%-at erintette.. Azokat is az USA-ban, mert gyenge volt a terero sok helyen..

    A terkep pedig teny, hogy el lett szurva. Viszont folyamatosan dolgoznak rajta, es folyamatosan javulni is fog. Mellesleg erdemes megnezni, hogy milyen muholdkepek vannak GoogleMaps, Nokia, valamint az iPhone terkepeken. Ergo valamiben mar ez a `sz_r, beta` verzio is jobb mint a konkurens cegek akik evek ota fejlesztik a sajatjaikat.

Új hozzászólás Aktív témák