Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz homerhamm #33 üzenetére

    Én is örültem, hogy ők nyerték meg, mert most megérdemelték. Le a kalappal, hogy az iskolában az arab írást milyen hamar és hatékonyan memorizálták.

    Győző mindig, mindenen hisztizik, még TV-n keresztül is sok, nemhogy együtt játszani vele.

    Az indulásnál, ahol a 155 római megfelelőjét kellett bemondani számomra elég nagy meglepetés volt, hogy páran mennyire nem tudták. Azt meg ne mondja senki, hogy egyszer csak úgy beugrott nekik. Inkább meghallották, vagy megsúgták valakik, mert ha nem mondják be, akkor még most is ott ülhetnének és mondogathatnák a random betűket Nórának.

    A két fiatal lány meg azt mondja, hogy micsoda nyomornegyedben vannak, milyen szar helyen kell megszállniuk, közben meg egy szép, kővel kirakott háznál állnak, ami itthon egy kisebb vagyon lenne, és az öreg beengedi őket, és még bent is a hiszti megy, ahelyett, hogy örülnének, hogy van fedél a fejük felett, van matrac és folyóvíz, és nem kell a kecskék közt hálniuk. Bár ha jól tudom egyikük apukája milliárdos, csak nem az a magamutogató fajta.

    A sok reklám miatt még mindig nem látjuk, hogy mi történik a mezőny késői befutóival.

    Az előzetes alapján lesz hiszti rendesen, amit nem értek, mert volt már két évad, mindenkinek tisztában kellett volna lennie, hogy mire jelentkezett. Én ha nem akarom, hogy megb.....ak, akkor nem állok prostinak.

Új hozzászólás Aktív témák