Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Norb79 #82 üzenetére

    Az újjal meg nem, mert annak jóval kisebb a merevsége. És ez baj.

    Pont arról ment a diskurzus, hogy már a korábbiak is ilyenek voltak. :DDD Ennyit számít tényleg az agymosás. Félelmetes. ne vedd magadra, sajnos ez az emberek döntő többségénél így van, hogy lát egy ilyet és erre a következtetésre jut, mint te. :)

    ---

    btw:

    nekem is volt előző pro, én is táskában hordtam, sőt, még olyan is volt nem egyszer, hogy bevásároltam és úgy volt a tömött táskában. az meg a másik, hogy ez egy pro gép, ez nem ilyen átlagembernek való aki receptet olvas rajta este, meg bek_rja a tásákába, arra a sima ipad van. Ez tiszta munkakörnyezetbe való munkagép.

    95: jah, csak tudod itt van olyan, hogy Honor blog, meg Honor eseményre fórumozók utaztatása, ahol biobábunak vannak kiállítva, meg 0. percben teszt az új készülékekről amik már rég náluk vannak, meg rengeteg belsős infó itt jelenik a márka hazai dolgaival kapcsolatba elsőnek. Erre a "kapcsolatra" vigyázni kell, óvatosan kell fogalmazni, meg nem nagyon illendő a hibákat kiemelni. ;)

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák