Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forest48

    aktív tag

    válasz Graphics #20 üzenetére

    Hagyd rá, felesleges vitázni.
    Szerintem csak rohadtul ráér és zavarja h nem tud egész álló nap mobilarénát olvasgatni, de ott a lapcsalád többi tagja, ott is lehet még érdekes dolgokat találni.
    Így is éppen jut időm, hogy nagyrészt mindent elolvassak, ami érdekel. Egyébként is időszak függő, hogy mikor mennyi cikk van.

  • RAMb0

    tag

    válasz Graphics #37 üzenetére

    Van arról is. Vártam már a tesztet, de most még inkább gondolkodóba ejtett, hogy mire is volna szükségem 2. számú készüléknek. Az LG F6 kiesett már, az biztos, a tácsvizre hajazó felület annyira nem jön be.

    Képben van még az Xperia SP, az M2 és eme Alcatel készülék is, de van mind 3-nak előnye, hátránya. Az M2-vel teljesen megegyezik a vas, az SP jobban csábít ilyen téren, csak ott a 4.3 bugjai miatt tartok kicsit, amik kiderültek. Mert ha veszek, benne van a lutri, hogy vagy nem bugos-fagyós, vagy az.

    Itt az ár-érték és a képességek alapján azonos a felhozatal az M2-höz képest, csak valahogy a "flat" design túl flat nekem, bár tudom, használni kell, nem nézegetni. iOS-en is ezt látom, ott pont elég a mennyisége. Viszont nem tepsi, mint az M2 a 4,8-as méretével, a 4,5 még elég kompromisszumos megoldás. (s e mellett volt szerencsém a Kollégám új beszerzésű HTC Desire 816 Dual SIM készülékét is kézbe venni... 5,5"... Akkora mint a tenyerem xD :Y ) Pláne, hogy a felbontás ugyanaz. A kijelző technika meg mindegy, a TFT is szép, nem oldalról kell lesni a telefont, legalább nem lesi más, hogy mit írok pl. a metrón, vagy milyen hírt olvasok.

    Szerintem kijelző és akksi fog dönteni inkább, azon paraméterek között van nagyobb difi. És én úgy látom, hogy a Sony javára. De persze meg is kérik jelenleg az árát, így talán hónapokkal később lehetne jó vétel.

    Vagy marad az SP, s remélje mindenki, hogy az új fw javítja a bugokat? :P :)

    Elég sűrű a középmezőny úgy érzem. :) :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák