Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • airmax_2.0

    tag

    Nekem is L9-em van, és ami azt illeti az ascend p1-et a megjelenése óta nézegettem... A teljesítménye is jobb TI OPMAP 4430 vs 4460, ráadásul magasabb frekvencián tolja. Képernyőben akkumulátorban az LG jobb, kamerában sd kártyás tárolóban a huawei. Illetve a huawei nem cserélhető aksis, és nem is rég még jóval drágább volt. (még most is azoknak akik szolgáltatói kedvezménnyel vásárolnak.) Bevallom én szivesen megvettem volna a P1-t, de elégedett vagyok, és szeretem az L9-t (amúgy 54-ért vettem) De a huaweinek azt mondom hajrá... jobb későn, mint soha... :)

    Ja és a frissítésekről... android 4.0.4-el V10a val vettem, azóta frissítettem v10f-re és v10g-re. akkuhasználat, illetve memóriahasználat az amin észrevettem optimalizálást az új verziókban. Ahogy elhangzott a JB is be van ígérve. (éz ezt a google be is fogja tartani, mert elvárás, hogy legalább 2 fő verziót kell támogatnia minden készüléknek. no nyilván a régebbieknél ezt már nem teszik meg, de szerintem a 2012 Q2-től már biztosan)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák